Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek mi volt a legrosszabb,...

Kinek mi volt a legrosszabb, legfájdalmasabb ghostingja itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Tehát olyan, amikor nagyon jót beszélgetett valakivel, és az illető hirtelen eltűnt minden előjel nélkül. Hány évesek voltatok, mi volt a téma és miért kedvelted az illetőt?

jan. 11. 14:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
27%
Volt ilyen, nem részletezném inkább.. semmi rossz nem történt semmi előjelét nem adta. Utána pedig én már nem zaklattam azzal, hogy "miért..".
jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Habkifullad egy téma nem ghosting van hanem nemntud mit írni a masik meg en se ezert szűnik csak meg.
jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

2

Ha egy téma kifullad, van másik csak keresni kell

jan. 11. 14:23
 4/37 anonim ***** válasza:
39%

Ez az oldal nem házasságkötés, vérszerződés.

Anyucival is tudsz másik témát keresni :D

De most komolyan, ha beszélgetni akarsz, akkor beszélgess a valóságban.

Ha egy témában a legokosabb érdekel, akkor gyk-s sokat.

De ne privátot írj.

Mi a baj az igazi beszélgetéssel?

jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

4

Tudod, van akinek nem olyan egyszerű az élete mint neked. Van aki nagyon szívesen beszélgetne személyesen ha tehetné, de nem teheti. Hogy miért, annak rengeteg oka lehet, ha kicsit gondolkodnál, te is rájönnél. Nagyon könnyű másoknak osztani az észt.

jan. 11. 14:44
 6/37 anonim ***** válasza:
17%
néma vagy, esetleg a szexuális hovatartozásod szégyelled?
jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Nemcsak testi fogyaték vagy szexuális hovatartozás lehet akadálya annak, hogy valaki olyan környezetben éljen ahol könnyű barátokat, beszélgetőtársakat találni.

Egyébként vak vagyok de ennek szerintem nincs jelentősége. Aki akar az beszélget így is úgy is, aki nem az nem.. De te ezt úgysem fogod érteni.

jan. 11. 14:57
 8/37 anonim ***** válasza:
7%
akkor neked mindenki ghost :D
jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, félig igazad van, félig nem.


Ha itt összekadsz valakivel, kitárgyaltok egy témát aztán ő csöndben marad... lehet rá mondani, hgoy csak keresni kell egy új témát, de ez azt feltételezi, hogy a motiváció az, hogy beszélgetés legyen, nem pedig az, hgoy az adott téma kitárgyalása. Ha keresni akarsz új témát, akkor te beszélgetni akarsz, ő visoznt lehet, hgoy csak az adott témát akarta megvitatni és anni, nem áll szándékában beszélgetni. Azaz nem te érdekled, hanem a téma.


Egyébként kb 10 éve volt egy csaj itt az oldalon, hergeltük egymást szexuálisan ééés sajnos sikerült a politikát is behoznia. Vagy 3x váltott accountot, mert a politikai nézetei miatt folyton törölték, d emindig megkeresett utána. Aztán pont akkor esett egy törlés amikor sikerült hajbakapnunk kissé és hát gondolom emiatt nem keresett meg. A probléma csak az, hogy valószínűleg itt van az oldalon, de ugye nem tudom a felhasználónevét.

Pedig töb bmint egy éven át leveleztünk itt.

jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
13%

19 én 17 ő, ez egy 2020-as történet.

Mindketten biszex fiúk voltunk. Ő még nem tudta magáról, és nem is akarta bevallani, de már önkielégítettünk egymással. Egyszercsak ez neki sok volt, hogy ilyeneket csinálunk, és tiltott. 3 hónapja kb megnéztem az instáját másik fiókról, és látom, hogy volt közben egy barátnője, most jelenleg palija van, és ő a passzív fél. :D Azóta nekem barátnőm van.

jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!