Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A GYIK-felhasználók ismerik e...

A GYIK-felhasználók ismerik e igazán a barátaikat?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel?

jan. 11. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
aha
jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy igen.

Mondjuk nincsenek innen barátaim, szóval nemtom mi az összefüggés.

jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem hiszem, hogy lennének barátaik.
jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
3, miért neked nincsenek?
jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket.
jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Nekem nem nagyon vannak, de legalább őszintén meg is mondom. Attól, hogy igyekszel ellenem támadni a tények még nem fognak változni, hogy alapvetően nem egészséges és kiegyensúlyozott emberek alkotják az oldal kemény magját.


Persze tudom mindenki kivétel, mert kaptam már meg korábban random senkiktől, hogy nekik 10/10 feleségük van akivel két szex között éppen együtt gyakoriznak, minimum 3 ingatlannal és 3 diplomával rendelkeznek, minimum több milliós a keresetük és olyan körökben mozognak, hogy azt Mészáros Lőrinc is megirigyeli... Nyilván ezek mellett fő tevékenységük a 0-24-ben gyakorizás :D

jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

6, hát nemtom, én azt látom, hogy jellemzően unatkozó irodisták b*sszák itt a munkaidőt. Aztán munkaidő végeztével nyomják a rendes életet barátokkal, hobikkal, akármivel.

Nyilván van it tindenféle, nem azt mondom, de azért nem kéne úgy nyilatkozni minden gyakorisról, hogy élettelen jószágok.

jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kitana. ***** válasza:
Nekem van egy kevés, de felnőtt emberek vagyunk, van aki messze lakik, van aki a munka mellett kapcsolatban is van, bizonyos kor felett már nem úgy megy, hogy minden délután a barátokkal lóg az ember, mert vannak más dolgok is. Mi mondjuk 1-2 hetente egyszer találkozunk, hétvégi napon, ilyenkor több órára, ha olyan az alkalom akkor egymásnál is alszunk, azon kívül Messengeren tartjuk a kapcsolatot. Ha az lenne, mint iskolás koromban, hogy a legtöbb barátom a környező utcákban lakott szintén, biztos többet találkoznánk, de sajnos a Budapesten belül élők is egy órányira laknak tőlem a város másik végén, így a “csak összefutunk egy kávéra meló után” féle programok nem annyira kivitelezhetőek, pláne, amikor nem is egyezik a munkaidőnk.
jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én GYKn ismertem meg a volt legjobb barátom. hiába nevettünk együtt, de olyan sebet okozott a (nem) viselkedésével, hogy leignorált, hogy megutáltam teljesen.
jan. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!