Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te mit éreznél ha valaki két...

Te mit éreznél ha valaki két felhasználóval is rád írna?

Figyelt kérdés
Jól elvagytok kb. 1 éve beszélgettek de akkor a másik fél egy másik regisztrációval is rád ír. Azzal az alteregójával ritkán kommunikál veled de utána mindkét felhasználójáról olyan egyedi üzenetet kapsz ami alapján összerakod a képet, hogy ugyanarról a személyről van szó.
2020. jan. 22. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, nem beszélgetek idiótákkal.
2020. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Olyan nincs, hogy egyértelmüen el tudod dönteni, hogy a két felhasználó ugyanaz, kivéve, ha beismeri.

Másrészt ez miért lenne neked probléma?

2020. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van olyan :) Meg be is ismerte.


De örülnék ha megpróbálnátok kicsit az adott helyzetbe képzelni magatokat és azt írnátok le, hogy ti mit éreznének.

2020. jan. 22. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én menekülnék.
2020. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyenben tapasztalatom. Volt egy egyedi téma, azt az egyikkel kiveséztük sokáig. Erre pár hónap múlva egy másik, de hasonló dologgal rátaláltam egy hasonló témára, majd priviztünk, majd egyszer csak mindkét regnév ugyanaznap megjelent. Azóta nem privizünk.

Nagyon fura volt nekem a nagyon hasonló téma mindkét félnél, de nem foglalkoztam vele, így a végén, amikor a 2 szál egybeért, kiszálltam, mert értelmetlen volt.

2020. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!