Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem kér bocsánatot?

Miért nem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés
egyik barátnőm megbántott nem rég és ez nem az első alkalom. de eddig próbáltam nem felvenni a dolgot és annyiban hagyni. amit most csinált nem is olyan nagy dolog viszont rosszul esett és mondtam is neki de nem kér bocsánatot. annyi a dolog hogy egy másik barátunkkal ha mondhatom annak “megvicceltek”. de számomra nem volt vicces sőt rosszul esett. a másik személy nem érdekel mert megszoktam hogy bunkó néha már nem is tudom a barátom e. de akire haragszom vele kezdtem elég közeli lenni és ezért érint rosszul. és nem akarom hogy simán megint lenyeljem mert azt gondolja majd hogy velem bármit lehet és mindig megbocsájtok. mit kene tennem ? nem akarom hogy oda vesszen a barátságunk mert ez tényleg nem volt nagy cucc de tudtára akarom adni hogy bocsánatot kell kérni.
jan. 15. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Érett, felnőtt ember nem kuncsorog, hogy kérjenek tőle bocsánatot, hanem, aki bunkó módon viselkedik vele, azzal megszakít minden kapcsolatot.

jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Érett, felnőtt ember nem kuncsorog, hogy kérjenek tőle bocsánatot, hanem, aki bunkó módon viselkedik vele, azzal megszakít minden kapcsolatot.

jan. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves, hány éves, nem mindegy? Agyilag gyerekek.

Leírta, hogy viccet csináltak belőle. Nem fog a másik bocsánatot kérni, mert ő azt gondolja, hogy vicces volt.

Majd ha a kérdező jelét adja annak, hogy megbántották, akkor lehet észbekap, addig nem, mert azt gondolja, hogy minden oké

jan. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves, hány éves, nem mindegy? Agyilag gyerekek.


Leírta, hogy viccet csináltak belőle. Nem fog a másik bocsánatot kérni, mert ő azt gondolja, hogy vicces volt.


Majd ha a kérdező jelét adja annak, hogy megbántották, akkor lehet észbekap, addig nem, mert azt gondolja, hogy minden oké

jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kényszeríthetsz senkit arra, hogy bocsánatot kérjen, ha már egyszer jelezted, hogy neked rosszul esett amit csinált, akkor ha akart volna, bocsánatot kért volna.

Legyen annyi méltóságod, hogy nem könyörögsz a bocsánatkérésért, vagy lenyeled, vagy, ha neked ez nem megy, akkor megszakítod a kapcsolatot, ennyi.

jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem az óvodában vagy, hogy majd szólsz, hogy xy megbántott és majd az ovónő odamegy, hogy xy-ka tessék bocsánatot kérni, ez nem volt szép dolog

Nőj fel nem 5 éves vagy

jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alsóban is odavágta a gyerekeknek a tanító, hogy rendezzétek le egymás közt........Miközben velem beszélt. Tovább rontotta a megítélését a szememben.
jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!