Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot?

Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Úgy volt megyünk moziba a barátnőmmel,de az utolsó pillanatban lemondtam. Nem konkrétan. Olyanokat írtam, hogy: nem lehetne inkább hétvégén?, Esik az eső, hideg van, fent van onlinefilmeken is. Nem szeretek nemet mondani, azt hittem érteni fogja. Várt rám és a film kezdés után 45perccel megkérdezte hogy hol vagyok. Régóta nem találkoztunk mert sose akartam kimozdulni. Hogyan kérjek bocsánatot?

2023. márc. 21. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Igazat nem szeretsz mondani és vállalni, hogy nincs kedved és kész.

Szakembert keress, és ha meggyógyulsz, visszatérhetsz a barátkozásokhoz. Mert ez nem barátság.

2023. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Egy barátság egyik alappillére az őszinteség, ha erre is képtelen vagy, akkor minek barátkozol bárkivel is? Így csak mások idejét pocsékolod.
2023. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

A barátság alapja valóban az őszinteség, írd meg neki, hogy az utóbbi időben kedvetlen vagy, azonban ez nem jelenti azt, hogy vele volna bármilyen problémád és bízol benne, hogy ezt elnézi Neked.


Természetesen, ezt nem csinálhatod meg újból.

2023. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!