Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most hogy adjam vissza a pénzt?

Most hogy adjam vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak pénzzel tartozom, és néhány napja kellett volna megadnom. Hívott is többször, (nem biztos, hogy a pénz miatt keresett) de én nem vettem fel a telefont, mert szégyeltem, hogy nincs meg a pénz és nem akartam magyarázkodni. Tudom, nagyon bunkó dolog, szégyellem is magam.

Most 3 nappal később, mikor vissza akarom fizetni már ő nem veszi fel a telefont, egyenesen letiltott. Ezt onnan gondolom, hogy csak nekem jelez foglaltat, ha egy másik ismerősöm hívja neki felveszi.



jan. 16. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Másik telefonról hívd fel és őszintén mond meg neki, hogy azért nem vetted fel mer betojtál, mert még nem volt meg a pénz, és nagyon sajnálod, kérj bocsánatot. És természetesen mond meg neki hogy már megvan a pénz és minél hamarabb vissza szeretnéd adni, és köszönöd szépen a segítséget és mégegyszer ne haragudjon rád hogy bunkó módon nem vetted fel a telót. Kb ennyi.
jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Valamilyen csatornán biztos eléred, akár máson keresztül, ha nem akarsz magyarázkodni, mondd hogy bocsi hogy nem voltál elérhető, de minden bajod volt, mikor adhatnád vissza a pénzt? Nem kell túlgondolkodni, legyél túl rajta. Minél előbb ki is tudtok legalább békülni. :)
jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy minden bajod volt, kva átlátszó duma. Szerintem jobb az őszinteség
jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Becsengetsz a pénzzel, bocsánatot kérsz és eltakarodsz az életéből örökre
jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Bedobod a postaládájába,és soha többé nem keresed.
jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
A közös ismerősödön keresztül üzenj neki, kérje el a számlaszámot, te elutalod a pénzt, és kész.
jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Hany eves vagy? Ennyire betoji srac nem lehet valaki…
jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Orulj neki, legalabb nem kell visszaadnod😆
jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez elég c hozzáállás
jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8# te így hátbatámadnál a barátodnak, aki kisegített a szarból?
jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!