Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel azt beszéltük meg hogy ketten elmegyünk egy rendezvényre ami 6 órás. Amire ő máris elkezdett hisztizni hogy miért tart ilyen sokáig. Megkértem őt hogy beszéljen erről a szüleiről és tudjátok h mit mondott nekem a végén? Azt hogy bocs csak 2-3 óráig leszek ott mert meghívtak minket egy buliba. Ugy hogy ő korábban arra hivatkozott hogy a jövő héten milyen sok dolgozatot fog írni és emiatt a Programm miatt nem tud majd rendesen felkészülni!

És most még azt mondta hogy buliba fog menni! Miért hazudik ilyen nagyot? Azt hiszi, hiszi hogy hülye vagyok és beveszem?

Tudnátok nekem most tanácsokat adni kérlek?



jan. 20. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Az vagy igen,egyébként nem lehetsz ilyen önző, hadd rendezze csak le a buliban az igazi csávója.
jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
De ha láthatóan nem akar részt venni ezen a 6 órás rendezvényen, akkor miért erőlteted rá? Nagy fiú vagy, gondolom egyedül is el tudsz rá menni.
jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!