Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt az egyik...

Miért csinálja ezt az egyik legjobb barátnőm? Mit kéne kezdenem ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Már egy pár hónapja feltűnt, hogy elkezdett utánozni engem a barátnőm. Hasonló ruhákat vesz fel, a haját is hasonlóan vágatta le és egyre többet használja a szóhasználatomat. Néha úgy érzem,ha én valamit jobban csinálok, akkor megdicsér, de ez olyan mintha csak hamis lenne. Olyan mű dicséret.

Sokszor úgy érezem, hogy ő versenyezni akar velem, be akarja bizonyítani, hogy ő jobb,neki hamarabb, jobban sikerül valami.És ez már eléggé idegesítő. Szerintetek miért csinálja? És én mit tegyek?



jan. 9. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Győzd le olyanba ami neki fontos, de úgy hogy érezze a súlyát, akár lehet valami tétje is,ha pl a pasija előtt teszed az még jobb, utána nem akar majd versenyezni:)
jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Mond el neki, hogy zavar ez téged. Ha továbbra is így viselkedik, akkor ki kell zárnod őt az életedből. Sajnálom h ezt írtam, de egy idő után nem tesz jót egy egészségtelen kapcsolat. Legyen az szó barátokról vagy párokról
jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Tegyél pikirt megjegyzéseket rá, az arckifejezéseddel, hanglejtéseddel kifejezve, hogy nem örülsz. Á, látom, te is lila harisnyát vettél fel! Látom, tetszik neked a hajam, hogy te is olyanra vágattad! Nahát, én is milyen gyakran használom azt a szót, hogy ...! Hogy rászoktál te is!

Azért csinálja, mert nincs egyénisége, és a tiedet akarja használni, mert neked jobban bejön az élet. Nem tudom, mért a legjobb barátnőd, az enyém nem lenne.

jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Lehet nem is rosszból teszi, csak felnéz rád, nagyra tart, tetszik neki a stílusod és szeretne ő is olyan lenni.

Mint kb egy kistesó, amikor utánozza a nagyot.

jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam sajnos, akkoriban 17-15 évesek voltunk én vagyok az idősebb, (10 éves voltam mikor megismerkedtünk) és feltűnt, hogy egyre többet utánoz. Teljesen olyan érzés volt mintha el akarná venni a személyiségem, és ugy éreztem már semmi különleges nincs bennem. Ha en vettem valamit neki is kellett, ha elkezdtem valami sorozatot akkor ő is ha új játékkal kezdtem el játszani ő is. Persze nem volt pofám szolni neki, ha szolok akkor valszeg haragban válunk el.

Aztán jött egy uj lány az osztályába és teljesen be volt zsongva hogy jaj ő is onnan jött ahonnan én. Aztan utána már vele foglalkozott, es ugy éreztem ujra vissza kaptam a személyiségem.

Szép lassan eltávolodtunk egymástól, de nem ugy hogy utáljuk egymást vagy rossz legyen a kapcsolatunk.

Mostmár mindeki elköltözött külön utakon járunk, havi szinten irogatunk egymásnak és teljesen mas az elétmódunk, még csak utánozni se lehet a másikat.

jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!