Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt mondta, meg akar ismerni,...

Azt mondta, meg akar ismerni, tudni akarja mitől vagyok az, aki. Nagyon érdeklődik felőlem, de akkor miért csak mondja?

Figyelt kérdés

Nagyon igyekszik közeledni felém, személyesen ismertük meg egymást, minden nap írunk egymásnak.

Hétvégén azt írta, mindent tudni szeretne ami velem kapcsolatos, mitől vagyok vidám, mitől leszek szomorú.


Ma küldtem neki egy másfél perces videót, amin a hobbimat csinálom. 1 perc sem telt el, már visszaírt, hogy nagyon jó.


Harmincasok vagyunk, tudom, hogy mire megy ki a dolog, viszont részben ezért sem értem, miért mondja ezt a MINDENedet meg akarom ismerni.

Kerek-perec sem mondja ki, mit szeretne, romantikus dolgokat ír, pedig egyszer már rátértünk, arra, hogy ki mit szeretne a másiktól.

Akkor minek a körítés, nem értem.


Férfiak, van, aki magára ismer ebben? Miért mond valamit, ha közben meg mégsem érdekli?

De ha rátérek konkrétabb dolgokra, akkor terel, hogy nem, neki nem csak arra kellenék, tényleg kíváncsi rám. Nem értem már, komolyan


jan. 23. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Te most komolyan stopperórával üzengetsz? Nem írtad el a kort? tizenéves, nem?
jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért az feltűnő, ha küldök neki egy videót és szinte azonnal reagál is rá kb megnézés nélkül. Előtte írtam is neki, hogy ez a hobbi nagyon fontos az életemben.


Én 31, ő 39 éves, ha így könnyebb érdemben válaszolni.

jan. 23. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!