Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megéri belemenni?

Szerintetek megéri belemenni?

Figyelt kérdés
a városba 2 suli van, a mienk es egy masik, es par lannyal a sulibol kitalaltuk hogy jarjunk ossze a masik sulisokkal. az van hogy ok ebbe bele is mentek, mar csak az idopontot kell leirni nekik a talalkozora. es van 2 gyerek aki full szimpatikus meg minden, mar beszeltem veluk es szeretnek veluk egy tarsasagot, viszont van 1 akivel egyebkent szinten beszeltem, es igy normalisnak tunik, viszont maga a gyerek nem szimpi, a hajviselete, az oltozkodese, elegge irrital. a tobbieket neg nem ismerem annyira. belemenjek ebbe az egeszbe, hatha kozbe csak kijovok vele, es ne iteljem meg igy, csak majd talalkozas utan?

jan. 23. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Odamész, nem tetszik a haja, eljössz. Nagyot nem veszitesz.
jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lele Armand válasza:
100%
Szerintem ne ítéld meg előre, ismerkedjetek meg, beszeljetek. Ha valami nem tetszik akkor meg eljössz.
jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Most az alapján elítélni valakit, hogy nem tetszik a haja elég felszínes dolog lenne.
jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem belemenes, talakozni. Nem valami uzlet, alku, megallapodas. Mi tortenik, ha ottvagy? Nincs visszaut es meg a frizura se tetszik?
jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem elég gáz, hogy ennyire a külsőség alapján ítélkezel. Esetleg válthatsz pár szót vele, legfeljebb nem ő lesz életed nagy szerelme, de ettől még beszélgetni simán lehet vele, vagy mitől félsz, hogy mások mit gondolnak rólad, ha vele vagy? - na az a gáz!


Egyébként akár mondjuk tapintatosan szóba is hozhatod valahogy a témát, hogy ez neki tudatos stílusválasztás, vagy csak így alakult, mert szerinted más frizura, ruha sokkal jobban állna, és nagyot dobna a megjelenésén, és ha akarja, kifejted ezt bővebben. Talán még hálás is lenne, és lehet, hogy változtatna, és a végén még össze is jönnétek, ha csak ez az akadály.

jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Psycho ***** válasza:
Miért ne menj bele? Mi a legrosszabb, ami történhet?
jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7:

Hát látod, a szegény srác haja meg az öltözéke túlságosan bántja őfelsége egóját.

jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!