Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megéri belemenni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belemenni egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki mar lassan két éve hogy udvarol, de elmondása szerint már megismerkedésunknal is vonzódott hozzám csak most jott meg a batorsága, hogy ezt ki is fejezze. Kedves és nagyon aranyos de nem érzem a szikrát. Többször is elmentem vele sétálni, fagyizni stb stb.... de nem tudok máshogy tekintenk rá mint egy barátra. De két éve nem adta fel... és végig nézte hogy volt egy párkapcsolatom... és ott volt mellettem mikor vége volt (elégé fájt az a szakítás) veelm volt és addig amíg nem hevertem ki az exem addig nem bokolt, nem flortolt, csak ott volt mellettem amkért nagyon hálás vagyok.

Két eve nem hagyott fel a hodítasommal de nem tudom hogy megéri e ha nem érzek semmi "szikrát". Nincsen meg benne az amit én keresek egy fiuban. De nagyon jó barátom... de csak barának érzem...

Megis azon gondolkodok lehet beadom a derekam, azért mert lehet belé szeretek... mert lehet meglátom egy olyan oldalát amit eddig nem láthattam...

De mi van ha mégsem... és szakítok vele... akkor csak megbántom és kellemetlen is lenne mindkettonknek a helyzet ha baratok maradnank...



2022. júl. 13. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. Mert ha belemész akkor szintén nem lesz szikra, ha már 2 évig nem volt, aztán majd ha lesz valakivel akkor azzal a lendülettel hagyod is el szegény srácot.
2022. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha bele is mész a dologba, akkor sem fogsz semmit érezni iránta, hiszen két év alatt sem volt "szikra". Semmiképp ne add be neki úgy a derekad, hogy nem szereted, egyrészt azért, mert rosszul érintené őt az egész, ha vége lenne. Azt hinné, csak azért mentél bele, mert megsajnáltad, és ezt nem heverné ki egyhamar. Másrészt neked lenne jó egy olyan kapcsolat, amiben nem érzel semmit a másik fél iránt, és nem érzed benne jól magad
2022. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok csak még is zavar a dolog hogy ennyiszer elutasítom mégis teper... és tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban... hogy mit tegyek hogy vegye észre... hogy csak egy barátként tudok rá tekinfeni
2022. júl. 13. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy sajnos részedről barátságnál többről nem lehet szó köztetek. Ha ezek után is próbálkozik, arról te nem tehetsz, viszont sajnálatból ne menj bele a kapcsolatba, azzal csak mindkettőtöknek ártanál.
2022. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én több dolog miatt sem mennék bele: valószínüleg a szikra később se pattanna ki, igazából nem is tetszik neked a srác (különben nem lenne a kérdés) és ha össze is jönnétek, valóban fájna a szakítás, ami elég gyorsan be is következne, ha minden így marad.

Mindenképp beszélj a sráccal, akár mondd is el neki, hogy értékeled a kitartását, de meg kell értenie, hogyha eddig nem alakult ki nálad semmi, akkor nem is fog.:/

2022. júl. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Lehet hülyeséget fogok írni, de talán egy éjszaka segítene nektek.

Előnyök: lehet ennek hatására lenne szikra, a srác némileg megkapna téged (így talán leállna az udvarlással), kiderülne, hogy működik-e köztetek a kémia és biztos választ kapnál arra a kérdésre, hogy érdemes-e vele összejönni.

2022. júl. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Hú de nehéz ez.


Annyit előljáróban megemlítek, hogy ezt most kihagyod, akkor bizony egész életedben arra gondolsz majd, milyen lehetett volna vele egy párkapcsolat, függetlenűl attól, hogy az életed mely szakaszában leszel majd.


Ezzelé azonban vigyázni kell. Tényleg ronthat rajta. De azt is tedd hozzá, hogy nagyon boldoggá fogod tenni.


És ki tudja, ha élvek múltán lesz barátnője? Elfogadod. Ha már nem hozzád megy át, ha már nincs veled annyit?


Érdemes lenne elgondolkozni ezeken a dolgokon is.

2022. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Elsősorban. Köszönöm a válaszod.


Meginogtam... Mert belegondolva... hiányozna ha nem beszélnénk ennyit ... Ha nem lenne "mellettem".


De igen. Eltudnám fogadni. És igen az biztos hogy sokáig gondolkodok/és fogok gondolkodni rajta hogy milyen is lett volna a kapcsolatunk...

2022. júl. 16. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. VAgyis mostmár 10-es :D


Én azt mondom, hogy vágjatok bele, de lassan, és megfontoltan. Sokat beszélgessetek erről, legyetek őszínték egymáshoz. Hátha kialakul majd benned egyfajta tisztelet, vonzódás a másik iránt, aztán hátha belobban az a bizonyos szikra. Én szurkolok nektek.

2022. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!