Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelmes chat alkalmazás?

Van értelmes chat alkalmazás?

Figyelt kérdés
boo ,slowly randon kívül olyan ahol valóban lehet beszélgetni/barátkozni?
jan. 23. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazán értelmes szerintem, és ez nem az alkalmazások/oldalak hibája, hanem az embereké akik használják.


Akik vissza sem írnak, ghostolnak, nem tesznek hozzá semmit a beszélgeteshez vagy akár nem is akarnak ismerkedni és csak unatkoznak túl nagy számban képviselik magukat.


Ha győzöd kiszűrni ezeket, esetleg kivárni azt aki normális, akkor szinte mindegy szerintem milyen appon próbálkozol.


Nincs semmi hobbid vagy bármi amivel tudsz élőben ismerkedni hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberekkel? Akár neten, akár személyesen.

jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván van hobbi meg stb viszont szívesen beszélgetek új emberekkel ezért a kérdés
jan. 23. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Chat-GPT
jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szolovjov ***** válasza:
73%
Chat.hu isteni. Csak kerüld nagy ívben Radácsit és meleg Kajmit.
jan. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A chat.hu isteni, ez most vmi vicc?


múlt héten voltam fent, szinte az összes szoba kihalt. Voltam az előszobában vagy miben, semmmi beszélgetés, csak egy bolond offol folyamatosan hülyeségeket, komolyan mint vmi bolondokháza.

Azt hagyjuk is, hogy rám írt egy "csomó" férfi, akiknek eléggé hasonlított a stílusa egymásra, szóval nagy részük ugyanaz az ember lehet több nickkel (vmiért azt hiszi, nem feltűnő).

Egy maréknyi elmebetegen kívül nincs már fent senki.


A gyalogló meg azóta használhatatlan, mióta megvette a mostani hibbant tulaj.

A többi chat meg teljesen kihalt.


Szóval sajnos elmúltak már azok az idők, amikor egyetemistáktól kezdve értelmesebb idősekig mindenki votl fent.

jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!