Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet értelmes lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes lányokkal ismerkedni? 18/F

Figyelt kérdés

Társkereső alkalmazások esetleg pl Tinder?

Buliban vagy máshol?



#randi #ismerkedés #csajozás #Miskolc #hely #Társkereső alkalmazás
2021. máj. 26. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Suliban, munkahelyen, baráti társaságban, ismerősök álltal, ha van hobbid és eljársz otthonról akkor ott.

Amiket felsoroltál ott rendes barátnőt nem találsz.

Persze vannak kivételek :)

2021. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Értelmes lányokkal inkább a természetben kocogva, azaz kimész egyet futni a parka, Margit-szigetre, városligetbe, vagy akár bulikban.


A tinder azaz internetes platformok néha lehetnek becsapósok is, mert néha interneten nem mindig tudhatod, hogy milyen ember van a másik vonalban.

Na meg interneten az emberek 80%-a nem a valós énjét mutatja, hanem próbál minden jött-menteknek megfelelni.

2021. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Senior Séf ***** válasza:
81%
Ne a neten keresgélj, hanem élőben próbálkozz. Áruházak, kutyasétáltatás, turizmus, pénztáraknál való sorban állás, ezernyi lehetőség.
2021. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső oldalaknak én sem sok értelmét látom, de én azért ott próbálkozok mert a való életben kicsit félénk vagyok és a legelső lány akinél bepróbálkoztam nagyon régen a való életben az elutasított. Ezért is vagyok félénk élőben de az lenne a jó nem ezek az internetes pénzlehúzó oldalak teli kamuprofilokkal. Amúgy meg az előttem szóló válaszolók jó tippeket adtak csajozással és ismerkedéssel kapcsolatban. Megfogadom őket.
2021. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Először is az ismerkedést nem szabad erőltetni, mert ha az ember olyan dolgon erőlködik, ami úgysem jön össze, azzal lehet, hogy csak annál inkább lefelé süllyed. Mindent a sorsra, kell hagyni, ami megvan írva, úgyis befog következni, csak idő kérdése.


Lehet majd pont akkor fog egyszer csak bevillani a szerencse, amikor az ember pont nem számít rá. Azaz pont akkor jön majd váratlanul a kellemes becsapódás.

2021. máj. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Erre kíváncsi lezsek kedves utolsó mert bevallom jó lenne már egy társ akivel felszabadultan tudnánk beszélgetni egymással, szerelmeskednénk stb. Bízom a sorsban. :)
2021. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

5-ös vagyok az előtted lévő.


A sorsban kell bízni, mert az ember hibázhat, de a sors nem.

2021. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az ember hibázhat. Volt nekem is még áltisuli felső tagozatban egy sz. kapcsolatom, a végén derült csak ki, hogy végig megjátszotta magát, csak úgy simple lelépett, azóta se oldott fel még FB-n sem.

Azóta letettem a lányozásról, de így 5 évvel később most már én is kezdem hiányolni a szerelmet. Ami akkor jött magától, most, amikor igazán vágyom az ilyesmire, nem jön csak úgy ripp-ruppból.

2023. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!