Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Név nélkül szoktatok barátokat...

Név nélkül szoktatok barátokat keresni?

Figyelt kérdés
Leginkább 18 év felettiek válasza érdekelne./23L

febr. 6. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
? Te most barátkozni akarsz ?
febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyasmi😅
febr. 6. 18:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem keresitek meg egymàst a közösségi oldalon, hanem itt beszélgettek “névtelenül”.
febr. 6. 18:31
 5/11 A kérdező kommentje:
De látom senki nem szeretne🥹
febr. 6. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Lett innen pár barátom, kell egy kis idő mire felfedjük egymást. De innen is lehet normális emberekkel barátkozni csak türelem kell hozzá sok meg a jó szerencse! Kérdező barátkozni szeretnél? Mert én benne vagyok ha nem zavar hogy 28 éves vagyok. 🙂
febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Én benne vagyok.


Régen, 20 éve csomó olyan chat partnerem volt, akinek csak a nickjét ismertem, semmi többet és full jó volt. Ma már sajna eltűntek ezek a lehetőségek.

febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Írj ram
febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ,régebben több ilyen barátom is volt ,de egy idő után mindig megszakadt a kapcsolat.
febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Irj te😁

Igazabol arra gondoltam, mint a 7-es egy nickname mégis többet tudnánk egymásról, mint bárki más..egy könyv miatt támadt az ötletem igazábol. Abban évek óta levelezetek, úgy, hogy nem tudták ki a másik, mégis minden titkot elmondtak egymásnak, mert sokkal könnyebb névnélkül megnyílni, mint személyesen.

febr. 6. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!