Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csinálnék egy insta csopiit....

Csinálnék egy insta csopiit. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Na szooval, megpróbálom röviden összefoglalni pontosan mire gondolok és, hogy miért is jutottam el odáig, hogy csinálok egy csoportot. Most lettem 9.-es, ugye új osztály, új emberek, új suli, teljesen új minden. És az igazság az, hogy nagyon sokáig próbálkoztam azzal, hogy elfogadjanak és, hogy mindenkivel jóba legyek, de így már egy fél év után rájöttem, hogy nem a számomra megfelelő emberekkel vagyok körülvéve. Nem mondanám, hogy ki lennék közösítve, de egyáltalán nem érzem jól magam. Nagyon sok mindenen mentem keresztül az osztállyal, amióta velük vagyok es most tényleg nem túlzok🥲

Belefáradtam abba, hogy megjátszam magam és, hogy egy olyan énemet mutatom, ami nem én vagyok. A legjobb barátnőmet elvesztettem teljesen, eldobott azokért az emberekért, akiket régen nem értettünk es beszéltünk arról, hogy mi nem leszünk olyanok stb… Hát szépen lassan végig néztem, ahogyan pontosan olyanná válik, mint ők. Egy 10 éves barátságot tett ezzel tönkre..

próbáltam kipróbálni, ahogyan ők élik a mindennapjaikat, de egyáltalán nem volt rám jó hatással és két hét után elég is volt.😂

Egyszerűen nem találom a helyem közöttük és eddig azt hittem én vagyok csak ilyen “különc”, de végiggondoltam és rájöttem, hogy nem. Találkoztam életem során nem sok, de nagyon értékes es megértő emberekkel csak éppen nagyon nagyon nehez összefutni velük. Régi osztálytársakkal volt egy jó kis baráti köröm, próbáljuk is tartani a kapcsolatot, de nehéz. Főleg úgy, hogy nem mindenki került olyan társaságba, ami toxikus vagy esetleg megkérdőjelezed miattuk saját magad, hogy benned van e a hiba. Nem ragoznám tovább, csak szeretnék egy kisebb baráti kört, ahol önmagam tudok lenni és nem kell elgondolkodjak minden második mondaton, hogy nem rontok e el mindent, ha kimondom. Őszintén bevallom nagyon félek az ilyen online ismerkedős dolgoktól, de eljutottam oda, hogy nincs jobb ötletem.🥹

Igaz barátokra van szükségem, nem olyan személyekre, akik leépítenek teljesen és azt nézik mikor és hol tudnak nekem keresztbe tenni.

Szooval, ha te is hasonló helyzetben vagy, csak írd le az instád esetleg még hozzá a korod és akkor csinálok egy csopit, hátha jól is kisülhet a dolog.🥰



febr. 7. 19:09
 1/4 Kitana. ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, csak rossz helyen keresgélsz, mert itt nem nagyon vannak gimnazisták, max 1-2 lehet idetéved, de az átlagéletkor inkább 25+.
febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igeen, gondolkodtam ezen. Tiktokon is próbálkoztam hátha de nem nagyon jött válasz, ez már ilyen végső megoldás volt, hogy akkor gyakori kérdéseken megpróbálom.
febr. 7. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a tini párkapcsolatokban dobd fel. Pár éve összeverődött itt egy hasonló discord csapat, szóval volt már rá példa.
febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nèzik gimisek is, mivel èn is az vagyok😅😊 Nem tudom, hogy instagram vagy messenger/ discord csoportnak van-e èrtelme... ebben a formàban, mert ha nincsen aki megcsinàlja ès azt mondja, hogy itt van itt tudunk egy jòt beszèlni akkor igazàbòl nem lesz a pròblèma megoldva. Minden esetre vàrom mi lesz a vège, ha tudok segìtek.
febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!