Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan "barátokkal", akik maguktól nem keresnek, csak, ha én írok?

Figyelt kérdés

febr. 8. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell ilyenkor szakítani a kapcsolatot. Szerintem ez a legjobb ilyen esetben.
febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos a barátság, írj nekik.

Ha nem fontos, hagyd elkallódni.

febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem barátság csak neked fontos nekik nem vagy az.
febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez nem baratsag.

Ok havernak tekintenek rad

febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 van egy, aki barátnak hív, sőt legjobbnak, de szerintem nagyon nem ugyanaz a barátságról alkotott képünk.
febr. 8. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok.
febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a dilemmában vagyok. Legjobb barátjának nevez, de ő sosem keres, ha én írok, akkor örömmel válaszol, de magától nem ír. Egy időben már kezdtem unni, csalódott voltam, gondoltam nem igazi barátság ez. De megbeszéltük és kiderült, ő nehezen kezdeményez (az élet minden területén), ezért örömmel veszi ha én keresem mert vágyik rá de nem tesz érte lépéseket.

Hát nem tudom...

Tudd meg a te barátaidnál mi az oka ennek és az alapján dönts, számodra jó ez így vagy sem.

febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7 kb ugyanez!! Majdhogynem szóról szóra ugyanez.

De hát... hogy is mondjam... ez ettől még nem egy jó barátság, vagy hogy mondjam:D Legalábbis nekem nem. Ő neki kényelmes, hogy keresem, nekem viszont újra meg újra előjön az az érzés, hogy megint be lettem csapva, bedőltem annak, hogy talán tényleg barátok lehetünk, aztán megint történik egy ilyen.

Nagyon sajnálom, hogy veled is ez történt:(( Mi lett veletek?

febr. 8. 22:26
 9/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg hezitálok, de kezdek tőle eltávolodni, egyre ritkábban keresem. Engem időről időre frusztrál, hogy nem tesz többet a kapcsolatba, úgy érzem hosszabb távon ez rombolja az önbizalmamat. Régen minden nap beszéltünk, munkatársak voltunk. De egy éve már nem dolgozunk egy helyen, én 2-3 naponta kerestem eleinte, majd hetente, most meg 2-3 hetente. Legutóbb megfogadtam, hogy most megvárom mikor keres magától addig nem is írok neki. Hát várhatom, már eltelt két hét de igazából már nem is érdekel, már azért szurkolok, hogy ne is keressen, jobb lesz nekem így.

7 voltam

febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Le kell sz@rni, ennyike.
febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!