Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiként a nem gyerekkori...

Férfiként a nem gyerekkori barátokkal mennyire nehéz megbeszélni a csajozós dolgokat irigykedés nélkül? Kell nagyon, hogy a felek hasonló szinten legyenek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval azt vettem észre a tizenéveskori régi barátaimmal akkor is tudok a csajozásról beszélni, ha nem vagyunk egy szinten, őszintén elmondok nekik mindent és úgy vagyok vele, hogyha valami amit csinálunk irigységet is szül a másikban, azt tudjuk kezelni mert régóta ismerjük és kedveljük egymást. De az újonnan megismert emberekkel, akikkel haverkodni kezdek sokszor úgy érzem "vigyázni kell", mert nem akarom megbántani őket. Csak egy példa, én durván havi 1-2 új nővel szoktam szexelni, ér elég sok különleges és pozitív élmény is ismerkedéskor, de aki nem él benne ebben az életben, meg nem élt soha, az lehet el sem hinné amik velem történnek vagy csak irigykedne, amiért úgy érzi neki nem lehet soha ilyen élete. Most olyanokról beszélek, akik szintén szeretnek vagy szeretnének legalábbis csajozni, tehát akivel nem tér el annyira amúgy alapvetően az életszemléletünk.


Azt kérem a kérdésre válaszoljon olyan, aki már tapasztalt hasonlót, gondolkodott hasonlóról. Ostoba beszólogatások, nem a kérdésre válaszolás nem érdekel. Köszi!


2023. márc. 26. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlenül "irigykednek" az életedre, lehet ők inkább egy hosszú ideig tartó párkapcsolatot tartanak jónak, nem feltétlenül azt, ha valaki gyakran váltogatja a nőket, amivel egyébként semmi probléma sincs, sokkal jobb, mintha tartanál egyet és mellette csinálnád ezeket, de lehet ez az ő nézeteiknek nem felel meg.
2023. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem irigykednek, hanem ha ennyi a témád, akkor unalmas vagy. Hencegsz, arcoskodsz, valószínűleg nem ilyen semmitérő beszélgetések érdeklik őket.
2023. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úristen ennyire érthetetlen a kérdés?


1. Leírtam, hogy azokkal az emberekkel beszélgetek erről, akik szintén mutatnak érdeklődést ez iránt.

"Most olyanokról beszélek, akik szintén szeretnek vagy szeretnének legalábbis csajozni, tehát akivel nem tér el annyira amúgy alapvetően az életszemléletünk."


2. Leírtam, hogy azokkal az emberekkel beszélgetek erről, akik szintén mutatnak érdeklődést ez iránt.

"Most olyanokról beszélek, akik szintén szeretnek vagy szeretnének legalábbis csajozni, tehát akivel nem tér el annyira amúgy alapvetően az életszemléletünk."


Aki egyáltalán nem tud azonosulni a témával, az inkább ne is válaszoljon. Olyan férfiak válaszoljanak kérem, akik szoktak a barátaikkal, haverjaikkal, férfi ismerőseikkel nőügyekről beszélni néha. Nem hencegés, stb, hanem baráti megbeszélés.

2023. márc. 26. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás, felszínesebb kapcsolatokban, újabb ismeretségekben nem mész bele bővebben, felméred párszor, ki milyen témához hogy áll hozzá, de nem adsz ki túl sok infót se erről, se más személyes dologról. Azt azért hozzátenném, hogy mélyebb baráti kapcsolatokban is kell tapintat, tehát, ha pl. tudod, hogy vmelyik barátodnak évek óta egy randi se jött össze, akkor nem biztos, hogy neki kell mindenről a legrészletesebben, pláne melldöngetősen előadni sztorikat. Beszélgettek róla, ameddig látod, hogy még neki is komfortos. Ugyanez a pénzzel, munkahelyi sikerekkel, bármi mással. Irigy emberek mindig voltak, és lesznek is, de ott az érem másik oldala, van azért olyan is, aki tényleg irritáló módon kérkedik, lenéző lesz másokkal szemben, ha valamilyen téren jól megy neki a szekér.


Nő vagyok, de szoktam férfiakkal, nőkkel is sűrűn ilyesmikről beszélgetni, és függetlenül attól, hogy jelenleg ki van kapcsolatban, ki kalandozik, kinek nem jön össze semmi/nem is akar semmit.

2023. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a "gyerekkori barát" nálad a tinikori. Nekem vannak valóban gyerekkori barátaim (akár 2-3 éves korunktól kezdve) és velük volt nehezebb átállni arra, hogy ilyesmiről is beszélünk azzal szemben, akivel pl 7-12 éves kor között barátkoztunk össze. Viszont aztán átlendültünk ezen jóval később, (kb 14-15 évesen csak), ekkoriban viszont a 7-12 éves korban szerzett barátok lettek zárkózottabbak amennyiben az egyik fél még mindig szingli volt, a másik meg elkezdte megélni ezeket. Később talán ez kiegyenlődött.

De én a kolis szobatársaimmal is simán tudtam ilyesmikről beszélni, bár nagyjából hasonlóan "álltunk" (egyszerre lett kapcsolatunk kb). De mások is megnyílnak, olyanok is, akik épp csak randiznak.


Merészebb sztorit csak a régi barátaimtól hallottam valóban, de azért, mert csak nekünk merik mondani. (Mi nők vagyunk, egy kaland annyira nem nagy dicsőség) Illetve társaságban ivós estéken távoli ismerősökkel, haverokkal, haverok haverjaival is lehet hasonlókról beszélni.


De valahogy nekem nem juf eszembe a semmiből felhozni, hogy milyen szuper a szexuális életem és mikor mit próbáltunk ki. Ha kérdezik, más felhozza, szívesen beszélek róla bármilyen társaságban (amíg túl személyes dolgokat nem árulok el a páromról)

2023. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem (és most igyekszek tényleg az általad leírtakra hagyatkozni) nem feltétlenül kell foglalkozni azzak, hogy ki mit mond erre. Utálni nem fognak érte. Ez az irigykedés is olyan, higy ha te szívesen beszélsz erről, ők megvszívesen hallgatják akkor miért ne?..

Szerintem sokan túlmisztifikálják ezt a dolgot pedig valójában ha igazán akarnának, ők is lehetnének havi egy-két ismeretlen nővel.... inkább mond el nekik, hogy ha tényleg annyira erre vágynak, akkor simán megtehetik ők is, nem agysebészet. Lehet csak túl gátlásos valaki de a tanácsaiddal könnyebben "ismerkedne". De ha ezzek nem értessz egyet és úgy gondolod nekik ez esélytelen, hogy összejöjjön, akkor csak azért kellemetlen beszélned róla mert úgy gondolod nekik ez siha nem sikerülhet mert nem olyan fain formák mint te, emiatt biztis szarul érintené őket. Innen nézve akkor ezhel csak rombolod az önbizalmukat. Akár azt is megteheted, hogy elmondod nem mindenki egyforma és nem biztos, higy mindenkinek tetszene és jól állna ez az életforma még akkor sem (és ez a lényeg) ha ő így érzi. Én pl így elképzekve tök szívesen lennék rendőr...bejön az egyenruha meg a tökömtudja mi, de úgy mélyebben belegondolva k***ra nem nekem való az...egyszerűen azért mert bár vonzónak tűnik, nem olyan a személyiségem. Mindanyian külömbözünk...a mai nap lízerei a holnap egzisztenciálisan megbecsült menő csávói, a mai nap menői pedig a holnap lúzerei.

2023. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!