Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kötekszik a haverom...

Miért kötekszik a haverom állandóan?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel együtt járunk dolgozni, munkahelyen egész nap hozzám sem szól, ha szól akkor is nagy ritkán. viszont amikor vége a munkának, akkor meghív sörözni, pár sör után viszont kóstolgat és belém áll, olyanokat mond nekem hogy én irigy vagyok rá mert neki van gyereke és felesége nekem pedig nincs stb stb, állandóan kóstolgat és nem tudom az okát. józanul is szokott kötekedni, de inkább részegen szokott állandó lenni, amikor kérdőre vonom akkor rám hárít mindent, hogy én vagyok a hibás és hogy én kezdtem, én pedig csendben halgatom az Ö hülyeségeit. 27F
febr. 11. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért mert még nem volt rendesen állbaverdesve .

Amúgy minek haverkodsz ilyen idiótával ? Ki kell dobni a kukába, vagy bele kell fojtani a kádba .

febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!