Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka hogy egy ember pár...

Mi az oka hogy egy ember pár hónapra eltavolodik az egyik baratjatol és egy másikhoz meg közelebb kerül?

Figyelt kérdés
És ez így felvaltva mindig más emberekkel parhavonta.
febr. 13. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember nem érdemel barátot.Ugyanis fogalma sincs a barátságról,max haver,ha így tesz.

Nekem nem kéne ilyen ember.És olyan sem, aki lexarja a barátját,ha párja van !

febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Én már belefáradtam a barátosdiba. Tök jó nekem egyedül. No barátok no dráma...
febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Az emberek jönnek mennek.

Megválogatja kikkel ismerkedik.


Nincs ebben semmi hűha.

febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ja és ne nevezzünk egyből kapcsolatokat meg, hogy ez és ez baráti kapcsolatban van.


Főleg ne 2 hónap után.


Mindennek megvan a maga tempója, kialakulása stb.

febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne...par honapja ilyen helyzetbe kerultem.A baratnom akivel rendszeresen talalkoztunk,programoztunk elkezdett volna leredukalni havi egyre...nem ertettem,osszekulonboztunk es azota megszakadt,irt azota ketszer de nem a helyzetrol.Gyanitom az miatt volt,hogy most mast vagy marsokat,tarsasagot vagy nem tudom kit es kiket reszesit elonyben.Szamomra ez nagyon serto volt.Valaki akivel rendszeresen talalkoztok igy leejt.Nem volt kulonosebb oka.Amikor rakerdeztem tagadta,hogy ez ilyen idoszak es nem azert mert masokkal talalkozik.Ez nem igaz!Szerintem o is olyan aki valtogatja az embereket es idonkent eloveszi a regieket.Biztos megunja oket vagy nem tudom mi all a hattereben.Egyebkent mikor nekem voltak gondjaim nem is szamithattam ra.Amiota megszakitotta ujbol regi onmagam vagyok.Kellett par honap hogy ez megtortenjen,atertekeljek dolgokat.
febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Az elozo valaszomhoz kapcsolodoan,o igy van programokkal is lebeszel valamit es jonnek uj program ajanlatok akkor ketsegbe van esve,dilemmaba esik hova menjen,mit csinaljon.Es termeszetesen lemond elore megbeszelt dolgokat a sajat kedve szerint es ezzel nem egyszer ejtett ki hulyenek masokat.Utolag mar megertettem amiket mondott hogy sok baratja otthagyta es rossz neki.A viselkedesi szokasai miatt nem csodalom.

Kedves kerdezo magamnak is mondom meg neked is,jobb lesz nelkule meg ha eleinte nem is ugy tunik.Az ilyen ember nincs tisztaba a baratsag fogalmaval,a kolcsonosseggel.Akkor kapalozik amikor egyedul van es nincs senki korulotte.Olyankor fő a sajàt levében.De csak azt kapja amit megerdemel,mert o is siman lecsapdosta a masikat mikor neki ugy volt kedve.Aztan ha melle allsz ilyenkor,tarsasagot nyujtasz neki ha kicsit jobban van megint visszater a bevett viselkedes stilusa.Az ilyen addig nem valtozik meg melyen magaba nem nez es fel nem dolgozza magaban a helytelen cselekedeteit.Felszines ember.

febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-hez tenyleg faraszto tud lenni a baratkozas A befektetett idot,energiat nem kapjuk vissza sokszor.Akkor jobb magunknak megtartani.No baratok,no drama ez tetszik...es igaz!Persze nem azt mondom nem kell masokkal kapcsolatot tartani.De azzal legyunk tisztaban ha gondunk lesz meglatjuk kozuluk mennyihez lehet kapcsolodni...szinte senkihez!Legjobb ha keszek vagyunk egyedul is megcsinalni dolgokat akkor nem er csalodas.
febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!