Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom, hogy még barátok...

Honnan tudom, hogy még barátok/haverok vagyunk-e?

Figyelt kérdés

Korábban hetekig beszéltünk pár naponta chat-en, de egyszer csak eltűnt egy hónapja kb. Nem olvas és nem válaszol. (Nem halt meg, semmi ilyesmi.)


Ez ghost-ingnak számít?


Autista vagyok, nem nagyon értem a szociális helyzeteket. Honnan tudom, ha még olvasni fogja és vissza fog írni? Élőben nem szoktunk találkozni, egy közösségben ismertem meg. Ő nem autista.



jan. 27. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak számít. Nem akar már veled beszélni. Ennyi.
jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőség lehet, megunta a fejed és ghostingolt, ergo már nem vagytok barátok vagy neki is megvan a saját kis élete és ott ütött be a szar és nincs energiája még rád is. Ha a második eset áll, akkor majd fog ő keresni ha kicsit egyenesbe jött.


De röviden a lényeg annyi, hogy itt már nem rajtad áll, ha ír ír, ha nem akkor meg így jártál.

jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy üzenetre nem válaszol egy hónapja vagy az elmúlt időben írtál többször és mindet ignorálta?

Ha előbbi, akkor lehet csak valami miatt nem vette észre vagy elfelejtett válaszolni, de ha utóbbi, akkor ez ghosting. Ezer oka lehet, de sajnos nem sok mindent tudsz ellene tenni. Max egy utolsó üzenetet még küldhetsz, ahol rákérdezel mi az oka, amiért eltűnt, de ha ezt is figyelmen kívül hagyja el kell engedni a dolgot.

jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem küldtem rendszeresen. Mindig egyszerre egy (hosszút) küldök.
jan. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!