Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komoly vita utàn lehet ugyanol...

Komoly vita utàn lehet ugyanolyan egy baràtsàg mint volt vagy hasonlóan jó?

Figyelt kérdés
Ismétlődtek vitàk.Nem lett volna olyan nagy dolog lehet ha időben megbeszéltük volna.Igy meg màr sok minden miatt jottek a reagalasok,mert voltak tisztazatlan dolgok.
febr. 16. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű viták? Azért az se mindegy..
febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ki tudok ábrándulni emberekbol olyanok miatt, ha nem ért meg, vagy nem érti mit mondok, értetlen, vagy mást képzel bele a komplexusai miatt, mint ami van, ha hiábavalók a beszélgetések, meg ugyanaz van terítéken mindig, ha túldrámáz kiforgat túlspiláz dolgokat és egy kíngörcs ember, nálam vannak olyan pontok amikor már azt mondom higyjen amit akar, es kerülöm is.
febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Nálam nem lesz ugyanolyan barátság, ha ez van kb soha. Pl Értetlenek nem tartoznak az életembe.
febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérni és megbocsátani is őszintén tudni kell. Ezen múlik, tudjátok-e folytatni a barátságot.
febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez attól is függ, hogy mi váltotta ki a vitát. Nálam ha valaki a családtagjaim ellen szólna, a büdös életbe nem látna többet.
febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenen múlik, hogy tud-e egy barátság olyan lenni, mint a veszekedések előtt. A teljesség igénye nélkül:

mennyire volt szoros a kapcsolat, mennyire volt komoly a vita, mennyire voltak azok rendszeresek, konkrétan miről szóltak, milyen a személyisége a két barátnak, mennyire tudnak jól és nyíltan kommunikálni, mennyire hajlandóak ezt rendbe tenni, tudnak-e éretten hozzáállni a dologhoz, tudnak-e megbocsájtani, bocsánatot kérni.


Nekem eddig "csak" két barátságomban volt sok veszekedés, mindkettőnél azoknak a végén. Az egyiket meg tudtuk beszélni, de mégsem maradtunk barátok, a másikat nem, pedig az történt felnőtt fejjel.. én beismertem a hibáim, elnézést is kértem értük, de ő ezt már nem tudta megtenni a maga részéről.

febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os akivel megtudtatok beszelni miert nem maradtatok baratok?
febr. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!