Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gebézi a nem túlsúlyosakat...

Aki gebézi a nem túlsúlyosakat, az nem gondolja, hogy ez ugyanolyan, mint mikor a túlsúlyosakra mondanak hasonlóan negatív jelzőket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor csak az irigység beszél belőlük, elvégre előnyösebb "gebének" lenni mint 500 tonnás Kirov reporting zsírostúrónak.
2016. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
általános iskola óta nem hallottam ilyen "csúfolódást"..
2016. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Leírom ide is: nem, mert a világ a soványaké. Tök mindegy, mit mond a kövér ember, kövér marad, és nem kell senkinek.


Soványt irigységből csúfolnak, kövért undorból.

2016. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert észrevette, hogy ha kövéreznek, akkor mindenki megsértődik, ha soványoznak, akkor viszont nem. Addig nem jut el a pihent agyával, hogy ennek ellenére a kettő ugyanaz, és valószínűleg a soványnak is rosszul esik, ha gebézik, csak nem mondja ki.
2016. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
na most párom eléggé vékonyka, néha ő is megijed ettől mégis gebéz másokat olykor. erre mit?
2016. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
Én kb 116 kg vagyok,de abszolút nincs gondom a súlyommal.Bár igaz én full erős vagyok és kitartó :)
2016. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
+Előző is én voltam.Bármelyik vékony emberrel versenyzek szívesen a melómban,ami fizikai munkából áll,elismerésem ha valamelyik le tud győzni,de egyelőre nem volt jelentkező :D
2016. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
nem ismerek olyat,aki fikarcnyit is adna egy egyértelműen egészségtelen megjelenésű dagi ember véleményére megjelenés ügyekben.
2016. szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
"Csak kutyák játszanak csontokkal"
2016. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Aki gebézi a vékonyokat az általában egy irigy dagadék,

A dagadtakat viszont senki sem irigységből szólja le, hanem azért mert undorítóan néznek ki.


Egy vékony lány mindig szebb lesz mint egy dagadt. Ez sokaknak fáj, és ha lusták lefogyni akkor inkább irigykednek.

2016. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!