Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ad nekem a legjobb...

Miért ad nekem a legjobb barátnőm ilyeneket szülinapra, névnapra amikor kevés a pénze?

Figyelt kérdés
Olyan használt dolgok, amiket az exétől kapott és nem tudja, hogy szabaduljon ezektől, mert látni se akarja. Vagy olyan ruháit amik használtak, hibásak és nem is jók rám, ráadásul megemlíti, hogy amúgy levinné a kuka mellé mert nem kell neki, de milyen jó ha én talán örülök ezeknek... Én mindig normális dolgot vettem neki. Ha nem lenne pénzem készítenék neki valamit, vagy azért valami apróságot pl kisebb csoki vennék ilyen helyzetbe is. Szerintetek tényleg komolyan gondolta, hogy örülni fogok azoknak a dolgoknak amiket ad? Szerintem ennél az is jobb lett volna, ha szól, hogy most hagyjuk ki az ajándékozást. Én sem itthon talált felesleges szemetet szoktam adni másoknak. Egyszerűen nem értem.
febr. 17. 15:02
 1/2 anonim válasza:
96%
Szerintem ezt kedvesen megfogalmazva nyugodtan elmondhatod neki...
febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Seila ***** válasza:
80%

A kérdésedben meg is írtad a választ.


"amikor kevés a pénze?"


Éppen ezért mert kevés a pénze és örül ha tud neked valamit adni.

Na de nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem jók azok a ruhák rád és neked vannak.

febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!