Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátom, 4 éve napi szinten beszélünk és tavaly nyáron pl. 90 napon keresztül éltünk együtt és valahogy mindig tudtunk folyamatosan beszélgetni sose fogytunk ki a témákból, de most valahogy hétvégén amikor vele voltam valami nem működött, olyan dolgokról beszéltünk amiről már beszéltünk korábban és csak ugyanazokat a dolgokat mondtuk el mint előtte aztán kussban sétáltunk néha 1-1 szót egymáshoz szólva.

febr. 18. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
azt meg hogy csinaltatok hogy 90 napig mindig tudtatok dumalni valamirol en 5 percet sem tudok mert szoba sem all velem senki meg en sem senkivel. Hat a gond az lehet, hogy lemerult az aksi. Nincs mirol dumalni, lehet szunet kell vagy nemtom csajok vagytok? Lehet talalt pasit. En haverom is talalt csajt vagy inkabb csaj talalt ra, sokkal de sokkal ritkabban beszelunk, talalkozunk, vagyunk fontosak egymasnak.
febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Sok ember beszürkül és nem igen tud új témákban mozogni.


Ennek változtatásához olyan személyiség is kell, aki újabb dolgokra nyitott s legalább gondolatban témákra lel.


Több ismerősömet is offoltam ez miatt. Hiába hoztam újdonságokat vagy avattam be dolgokba, eléggé elzárkóznak.

febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

2


Hat vagy talaltak mast aki izgalmasabb "barat", haver meg ilyesmi

febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Azért annyi év alatt, annyi napon keresztül már nem igen lehet miről beszélni.


De amúgy, te is hozhatsz új témát, nem muszáj csak ő.

Ha pedig nincs, akkor csináljatok valamit, nem muszáj csak beszélgetni. Közös főzés, sütés, játékok, kirándulás, film nézés (jó beszéd téma), lehet új dolgot is kipróbálni.


Én arra gondolok, hogy egyszerűen kifogyott a téma.

Amikor hasonló felfogású és világnézetű emberekkel vagyok, gyakran megesik ez. Elmondjuk egymásnak az új dolgokat, elmagyarázzuk mi hogy, mesélünk még dolgokat ami hozzá kapcsolódik, de egy idő után már nem lesz mit mondani, mesélni :))

febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem érnek külső impulzusok, akkor csak egy körben mozogtok, mint a farkát kergető kutya.


A házasságok zöme is ezért punnyad be.

febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

5-ös vagyok.

Amúgy meg egészségtelennek tartom barátságban a szüntelenül egymás nyakában lihegést, az együtt lakást meg főleg.


Fontosak a barátaim, találkozunk, közös programokat, sőt, üdüléseket szervezünk. De mindenki éli a maga szuverén életét. Hol havonta, hol negyedévente, hol akár kéthetente futunk össze beszélgetni. Volt, mikor félév is rlsuhant, mire össze tudtuk hangolni.


De amit leírtál, nagyon egészségtelen. Mitvtudtok ti egy időbután nyújtani egymásnak?!

febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6


Ez ahog kezdted ugy is fejezodik be, hiaba az ellentete. A mondanivalod "arra van ideje az embernek amire akarja, hogy legyen".

febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Nincs gond, csak változtak a dolgok!
febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!