Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy az “érzelmileg...

Az igaz, hogy az “érzelmileg kiegyensúlyozott” (érzéktelen) emberek lenézik, lúzernek tartják az mélyebb érzésű, érzékenyebb embereket?

Figyelt kérdés
febr. 20. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mindig ez van.. De már megszoktam. 🙂🙂
febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem. Legalábbis én nem nézek le senkit azért, mert érzékenyebb lenne.
febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Igen, hisz magyarok vagyunk, úgyhogy ez alap.
febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően nem. Persze ha a magát fene érzékenynek tartó ember eleve unszimpatikus és demagóg módon mindenkit érzéketlennek állít be, aki nem olyan mint ő, akkor benne van a pakliban, hogy sértődés lesz a vége.
febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én vagyok a két lábon járó naivitás..
febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk azért az sem mindegy, hogy miben nyilvánul meg az "érzékenyebb" lét. Azért a "rossz nekem, bánt a világ, senki sem ért meg" egy idő után fárasztó majd irritáló is tud lenni.
febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Hááát, ahogy így mondod... Van aki igen, van aki nem. Az én szememben gyengeség
febr. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmileg kiegyensúlyozott ember, pont hogy nem. A lenézést túlkopmenzálásban szenvedők csinálják, akik ugyan úgy instabilak, csak azzal fedik el, hogy megvetik azokat, akin látszik a "gyengeség". És főlényeskedek, hogy ők bezzeg nem ilyenek...
febr. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem lenézzük őket, csak maradjanak távol tőlünk. Az ilyen emberekkel sokszor nehéz együtt létezni, főleg munkában, mert képtelenek racionálisan gondolkodni.

A legrosszabb, amikor valamilyen mentális zavar is társul mellé, pl. bipolárisok, mint József Attila, na az borzasztó tud lenni.

febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!