Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amelyik lánynak sok fiú...

Amelyik lánynak sok fiú barátja van és megbántom, tényleg megverhetnek a fiú barátai?

Figyelt kérdés
febr. 29. 02:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Téged meg! Aki ilyen kérdést képes feltenni, az minden más gazemberségre is képes.
febr. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tévedés óva lettem intve egy lánytól egy barátom azt mondta ha például 5-3 is de nem barátilag tekint rá azok alig várják hogy tudjanak neki hősködni, és nyilván ha lenne szerelem és ezt is elrontanám valószínűleg mindenhogy én húznám a rövidebbet.
febr. 29. 02:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a lány és milyen a baráti köre. Normális és értelmes lány nem arra gerjed ha verekednek érte, és számára nem az a hősködés ha megvernek érte valakit. Szóval amennyiben nem a gettóban ismerkedsz, szerintem nem kell semmi ilyesmitől tartanod.
febr. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ő nagyon barátkozós típus vegyes a baráti társasága. Nagyon szociális lány.
febr. 29. 02:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Attol függetlenül hogy gerjed e rá vagy sem, elmeséli pár embernek ha megbántom gondolom tettől függ hogy megmozdul e az a réteg amelyik szerelmes belé titokban..
febr. 29. 02:26
 6/16 A kérdező kommentje:

Illetve attól is hogy mennyire vannak hergelve a körülötte lévő barátok általam mert gondolom ha összejövünk előbb utobb megismerném őket is valamennyire..

az eddigi barátnőimnek nem voltak fiú barátai

a lány az nagyon tetszik de eddig senkitől nem váltam el szépen és igen csináltam már hülyeségeket, a veréstől meg nagyon félek mit csináljak?

febr. 29. 02:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek leírhatnád hogy pl milyen hülyeségeket csináltál, és hogy mit jelent nálad hogy nem váltál el szépen senkitől. Meg hogy mit jelent nálad az hogy megbántani.
febr. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

En ilyenrol meg nem is hallottam,h a lany fiunaratai barmi miatt meg is vertek volna lany parjat. Nekem is vannsk fiz barataim es garantaltan nem verik meg a parom ,akarmit is tesz.

Egy parkapcsolat problemai stb reszletei kizarolag a parra tartoznak szerintem es en szandekosan mem igazan beszelek ki tul sok reszletet belole.

febr. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Például mi lenne, ha megtanulnál normálisan viselkedni és akkor nem kellene parázni.
febr. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Mindig is voltak getto retegbol valo fiu barataim ,de ilyen megveres sose fordult elo.
febr. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!