Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férjét / párját megverheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjét / párját megverheti a nő, ha az felidegesíti? Ti vertétek már meg a pasitokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Egyik fél sem verheti meg a másikat.
2020. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Egyrészt primitív, másrészt büntetendő, harmadrészt ugyanolyan undorító, mint mikor egy férfi veri meg a feleségét.


Még ha ez a kérdésben vázolt valamivel ritkább is.

2020. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem! A gond ott van, hogy ellentétben a másik oldallal ezt senki nem veszi komolyan. Pedig nagyon is kellene. Vannak erős nők, de ha erősebb is a férfi, akkor is ódzkodni fog attól, hogy visszaüssön, így a nő azt hiszi, ez normális. Ez nem kellene, hogy nevetség tárgya legyen.
2020. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Elképzelni nem tudom egyáltalán minek van valaki olyan kapcsolatban ahol ennyire felidegesítik egymást. Ahol ilyen konfliktusok vannak az egy teljesen működésképtelen kapcsolat. Ha ennyire nem tudnak kommunikálni akkor egyáltalán ne is legyenek senkivel párkapcsolatban.

Az meg elég komoly problémára vall ha valaki egy konfliktus hatására annyira ideges lesz, hogy egyből agresszívvá válik. Szerintem semmilyen normális ember nem reagál egy veszekedésre agresszióval. Igazából számomra elképzelhetetlen, hogy hogy reagálhat valaki így. És nyilván egyáltalán nem fér ez bele és nem elfogadható. Az ilyen bántalmazó kapcsolatból azonnal ki kell lépni. Nagyon kevés ember van aki csak fizikai bántalmazó és nem jár ez együtt lelki terrorral is. Az ilyen ember hónapok alatt a nullára rombolja az önbecsülésed.

2020. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2%

Az első ütésig, onnan a többit a nő fogja kapni!


Bár...amilyen fiúk manapság vannak...

2020. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Az erőszak mindenféle formáját elítélem. Pont ugyanolyan aljasnak tartom, ha egy nő bánt egy férfit, mintha fordítva, mert ha egy férfi üt meg egy nőt, az kihasználja a testi fölényét, míg ha egy nő üt meg egy férfit, akkor kihasználja azt a neveltetést, hogy egy férfi nem üthet meg egy nőt. Szerintem senki ne bántsa a másikat, legfeljebb önvédelemből.
2020. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Elképzelni nem tudom egyáltalán minek van valaki olyan kapcsolatban ahol ennyire felidegesítik egymást"


- lelki terror

- érzelmi manipuláció (miattad van ez is, nekem lehet, te nem vagy igazi férfi ha megütsz, bla bla bla...)

- érzelmi zsarolás (pl: válással, azt akkor nincstelen a fickó)

- stb...

2020. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem igen. Már ha bírja a pasi.. én pl örülnék neki ha olyan csajom lenne akitől tartani kell 😃
2020. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
nem vertem még meg a férjemet, egyszer volt olyan, hogy annyira felmérgelt a provokációjával, hogy megszorítottam mind a 2 vállát és 2 cm közelről a képébe súgtam, hogy na most hagyd abba, vagy nem állok jót magamért...
2020. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!