Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megismerkedtem valakivel, ez...

Megismerkedtem valakivel, ez normális?

Figyelt kérdés

Volt 2 fiú aki egyik nap oda jott hozzám és azóta azt hiszem 2 napig mindig kötekedtek velem és nem hagytak békén, aztán a harmadik nap mondtam nekik hogy hagyjatok bekén, száljatok le rólam! És aztán másnap már nem volt semmi, de oda jott hozzám ez egyik és elkezdtunk beszélgetni, aztán meg megvédett engem, mert beszolt valaki nekem és ő vissza szolt, aztán meg mindig együtt lógtunk ketten minden hova aztan eltelt egy het és már annyira jóba lettünk hogy sulin kívül is minden hova együtt jártunk égyütt edzettünk együtt mentünk el kajálni beszélgettünk egyésznap nagyon jó volt és aztán felvett a hátára és úgy vitt engem haza, én mondtam tegyen le de nem tett aztán nevettünk és a hazamhoz ertünk anyám pont kint volt es mondtam gyorsan tegyen le, es letett aztán át öleltük egymást kezét fogtunk hogy mondjam azt a normalisat , mintha szkanderoznánk ugy. és másnap megint találkoztunk így ment tovább

Ezt álmodtam nem tudom miért..

20 éves vagyok a suliba nem voltak sosem barátaim egy sem soha és lehet hogy azért álmodtam ezt? Már 1 éve nem járok suliba amúgy mert elvégeztem. De olyan furcsa álom volt ő volt a legjobb barátom, bár nem emlékszem az arcára de nálam picit magasabb volt ízmos volt. atléta és póló, adidas fekete sport melegítő nadrág. Ilyen ruhakba jarkalt

Annyira jó volt vele minden percem, meg fura volt mert olyan volt mintha együtt lettünk volna mert mindketten fiuk vagyok de ez fura lett volna xd meg ha jol emlekszem neha megfogta a kezemet, és mindig megölelt valaki valami otlet hogy miert almodhattam ezt?



márc. 6. 09:05
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy pont egy ilyen barátra vágysz, mert nem voltak barátaid? a szerelmes részt meg nem értem ha hetero vagy, vagy lehet van benned egy kis meleg hajlam? Nem tudom de nekem is hasonló álmom volt
márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleg vagy
márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg meleg vagy!és ezt nem bantasból írom.távol áll tőlem
márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg volt már egy barátnőm 3 éve és volt minden. Fiuval nem tudnék össze jönni fel sem all fiukra csak lanyokra
márc. 6. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!