Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok olyan emberrel...

Mit csinálnátok olyan emberrel aki nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Marmint engem rohadtul fusztrál az ha valaki csenddel büntet és nem tudom merre vagyok arccal előre. Itt elsősorban ismerősökről van szó. Anélkül hogy bármi jellegű vita lett volna. Csak ez ilyenkor elbizonytalanít engem hogy már megint mit tehettem, hogy ez van? És nagyon választ szeretnék a kérdésemre és fusztrál.

márc. 25. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem írnék neki többet.
márc. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Legközelebb nem erőltetném vele az írásbeli kommunikációt. Ha akarok tőle valamit akkor felhívom.


Nem mindenki olvassa el a napi 50 üzenetet amit küldenek neki.

márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Hívd fel telefonon.
márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nos, sokszor én pl azért nem írok vissza, mert épp munka közben kapom az üzenetet. Elolvasom, aztán úgy vagyok vele, később, amikor raerek válaszolok- de elfelejtem.
márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha többszöri válasz után sem reagál, akkor le kell szarni sajnos, mert ő ghostingol téged.
márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Ne írj neki, ez egy elég egyértelmű jel, hogy nem akar veled dumálgatni. Már ha a “nem ír vissza” nem ilyen 3-4 órát jelent max, mert akkor nyilván lehet dolgozik vagy akármi. Ha 1-2 napig se ír, akkor feleslegesen zaklatod.
márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kezdj el konzultálni az orvosoddal, hogy írasson fel neked valami nyugtatót, mert ez nem normális, hogy ilyen piszlicsáré dolgon ennyire idegbetegeskedsz.
márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 napig nem válaszol akkor tudomásul veszem, hogy marhára le vagyok sz**arva, és onnantól kezdve én is így állok hozzá.
márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Tanuld meg tisztelni saját magadat, legalább annyira, hogy ne azon agyalj, hogy egy kullancs miért nem ír vissza.

Sz**d le. Ő is azt teszi veled. Így akkor írni sem kell neki, több időd lesz magadra: üzlet, sport.

Ha sikeres leszel, majd a kullancs keres.

márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a családtagjaim se reagálnak sokszor azonnal. Van, hogy teljesen elfelejtik, hogy írtam valamit. Élik az életüket, dolgoznak, tanulnak. Élőben tökjó a kapcsolatunk, szoktunk találkozni és az király.


Nem mindenki éli online az életèt. Nem is normális az, ha ennyire ideges lesz azon valaki, hogy nem válaszolnak neki. Ha úgy érzed, nem becsülnek meg és köcsögségből nem vàlaszolnak, akkor ne tarts ilyen ismerősöket. Önbüntetés ezen pörögni.

márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!