Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért teszi ezt velem még...

Miért teszi ezt velem még mindig ezek után is?

Figyelt kérdés
volt egy haverom akiről kiderültek dolgok. mégis az én dolgaimmal foglalkozik, és a hátam mögött beszél az, egyik volt haveromnak is hazugságokat terjesztett rólam, azért írtam ki ide ezt a kérdést mert akárhányszor csinál valamit, mindig, én érzem magam hibásnak mert, pl ma valaki felhívott és szerintem ő volt, nem értem hogy miért nem tud a maga életével törődni.

márc. 26. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem haver. Állítsd le, kérd őt számon. Milyen hazugságokat terjeszt rólad?
márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 metalgyerek1998 válasza:
Csatlakozom az 1-eshez, ne hagyd magad ne legyen abba a tudatban hogy veled azt csinálhat amit akar. És az ilyen mérgező embereket zárd ki az életedből, mert csak kárt tesz neked.
márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában az "ilyenek" önmagukkal nincsenek jóba, csak másra vetítik ki a h*eségeiket.
márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!