Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok barátokat...

Miért nem tudok barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Nem megy a barátkozás. Egyre magányosabbnak érzem magam, sosem volt még párkapcsolatom sem. Próbálok kimozdulni, magyamra erőltetni olyan helyzeteket, amikben szocializálódhatok, de nem megy. Egyszerűen lefagyok társaságban, de ilyenkor borzasztóan érzem magam, úgy érzem lemerülök közöttük. Ha sokan vannak, meg sem tudok szólalni vagy csak hülyeséget mondok. Úgy irigylem azokat az embereket, akiket mindenki szeret és nagy baráti társaságuk van. El tudnak menni együtt nyaralni, szórakozni vagy csak beszélgetni. Rövidtávon kedvelnek az emberek, de nem tudom megtartani a barátságaimat, valamiért rámunnak, nem érdeklem már őket. Mit csináljak?

márc. 28. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van.. Én sem tudok barátkozni, egyszerűen taszítok mindenkit. Önsorsrontó ember vagyok.
márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tessék, gyakorold rajtam, velem w szocializàlódàst, menni fog, írj és dumáljunk
márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg attól félek, hogy annyira tapadok, hogy elüldözök mindenkit.. De ha meg nem is próbálkozom, akkor fix, hogy egyedül maradok... :(
márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül ezzel
márc. 28. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakasztott ugyanez :(

Esetleg nincsenek a környékeden olyasmi programok, amit a korodbeliek látogatnak, és az érdeklődési körödnek is megfelel? Mert szerintem azt lenne érdemes csinálni, hogy "kicsiben" kezded a dolgot, és kisebb, apróbb beszélgetéseket kezdeményezni 1-2 emberrel, utána hátha megjön az önbizalmad egy kicsit. (mivel írtad, hogy lefagysz társaságban)

márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a 2-es válaszolónak igaza van.először szerintem is jobb írásban kommunikálni....a fokozatos szocializáció nagyon fontos.Legalábbis szerintem
márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írásban nincs ilyen gondom, csak élőben nem jut eszembe semmi, még ha kérdeznek se. Mintha két külön ember lennék. Úgy még viccelődni is tudok. De nem szeretnék csak online barátságokat.
márc. 29. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, a legjobb az élő barátság,programok,nagy beszélgetések, nevetések..

De sokan vágyunk erre,olyanok is,akiknek volt barátja,de eltűnt a ködben és már nincs senki...


F

márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!