Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az ember iszik alkoholt,kön...

Ha az ember iszik alkoholt,könnyebb barátokat szereznie?

Figyelt kérdés

dec. 30. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez személy függő szerintem

Tény hogy oldja a gátlásokat viszont a barátok szerzéséhez nem kell az alkohol

dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. Ha így akarsz barátkozni, tudd megkülönböztetni a barátot az "ivócimborától"
dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy látom, hogy igen. A legtöbb esemény ahol lehet barátkozni, fiatalon még inkább, alkohol fogyasztással jár. Aki meg nem iszik, az nem tudja élvezni a részeg emberek társaságát. Persze ha nem iszol, akkor is lehet barátokat szerezni, de sokkal nehezebb, mert az italozó többség furának tart és megvet (nem túlzás, sokszor hallottam hogy az nem is igazi férfi aki nem iszik).
dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha fesztiválozni mész, olyanokkal találkozol, akik isznak. Már van közös téma, arról is lehet beszélgetni, hogy ki mit szeret inni. El vagytok lazulva, könnyebben megy a beszélgetés. Aki nem iszik az sokszor el se megy ilyen helyekre. Amúgy azt hallottam, hogy aki nem iszik vagy nem sokat azt is csak ritkán, akkor arról azt feltételezik, hogy nem is tud szórakozni és ez még csak egy enyhébb sztereotípia. (Én nem iszom amúgy)
dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

akinek szüksége van alkoholra, hogy oldja a gátlásait, annak igen.

egyébként meg ezek a barátságok többnyire toxikusak... vigyázni kell velük

dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja azt hozzá tenném hogy rég nem látott ismerőssel jót lehet ilyen dolgokról nosztalgiázni de az is igaz hogy az ember nem iszik csak úgy random emberekkel

1#es voltam

dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ivócimborákat igen, valódi barátokat nem.
dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

valódi barátokat nem lehet így szerezni max ivópajtásokat.


Elmész bulizni iszol,ott lehet,hogy könnyebben tudsz barátkozni,de aztán vége a bulinak és sose látod őket,max ha kis város egyetlen egy szórakozóhellyel.

dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!