Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni ezzel?

Mit lehet kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Történt egy eset amit nem tudok hová tenni. Jó munkahelyi légkörbe dolgozom nagyon jól kijövök a kollégàkkal és a fönöknőmmel. Együtt szoktunk elmenni ide oda. Ma én a fönöknő és egy másik kolléganővel mentünk el moziba utána beszélgettünk. Igaz olyan téma volt ,amihez nem nagyon tudtam hozzá szólni most , mert olyan személyeket hoztak fel akiket nem ismerek... De elkezdett arról beszélni a fönöknő ,hogy hát most nem nagyon beszélek és hogy a múltkor is ez volt nem mondok úgy el semmit igaz vàlaszolok hogy igen vagy nem de csak ennyi.Aztan folytatta sokan azt hiszik hogy elmegyünk ide oda , és H mi barátnők vagyunk holott nem vagyunk barátnők és bele szólt Kitti ,hogy biztos azt hiszik a többiek ,hogy mindent tudtok egymàsról elmondok egymásnak közbe meg nem. Na szó se róla nekem ez a mondat valahogy nagyon rosszul eset tőle. Igen tény ,hogy nem mindig vagyok beszédes. De ha nem tekint a baràtjànak akkor miért hív el engem ide oda , akkor miért hív fel csak úgy beszélgetni stb stb... Akkor vajon minek tekinthet? Nektek mi a véleményetek erről? Én 30 éves nő vagyok a fönöknő 60 éves.



#,...
márc. 28. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

A fonokod, nem a baratod, fogd fel.

Nem baj, ha nem arulsz el magadrol szemelyes dolgokat, nincs tamadasi felulet.

márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem értem miért hív el külön mozizni, mikor kb semmit nem akar, csak rosszindulatú an beszólni. Én le is mondanám, ha legközelebb elhív valahova. Menjenek ketten.
márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!