Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kedvelnek az emberek vagy...

Nem kedvelnek az emberek vagy csak nem dobja be nekik a Facebook?

Figyelt kérdés

Megváltozattam a profilképemet ,és akikkel mostanában tök sokat lógok együtt ,egyik sem likeolta. Pedug elérhetőek voltak a Facebook szerint. Monjduk van 200 ismerősöm és csak kb 20 likeolta. Ez hogy van? Lehetséges ,hogy egyikük se látta? Tudom minden probléma nagyon ennél a világon ,de hajlamos vagyok azon görcsölni ,hogy elfogadnak-e vagy sem. Meg hogy ha más posztját likeolja mondjuk a haverom ,de az enyémet nem ,akkor mi ütött bele. Vélemeny?😅

16/L



márc. 31. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem nem tesznek jót a közösségi oldalak ,pl Facebook, Insta,Bereal...

Berealen ha valaji kedveli más posztját,de az enyémet nem ,kétségbe sek ,hogy velem mi bajam. Ez nem normális. Az a baj ,ezektől várom a megerősítést ,hogy szeretnek.Valakinek ötlet?

márc. 31. 19:40
 2/7 A kérdező kommentje:
valaki*,kétségbe esek,hogy velem mi baja van*
márc. 31. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hogy ezek az oldalok határozzanak meg. Légy önmagad. Azt tanították hogy mindig maradjak meg önmagam. Próbálom betartani az irányt amit belőttem. Saját hibák árán ahogy sokan mások elöttem...
márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren latom az uj fotot, de hirfolyambol eleve eltuntek par eve azok az ismerosok, akikkel nincs interakcio, es nem volt kedvem par evente megtanulni az uj beallitasokat, igy nem is latom mar oket.
márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a Fb nekem úgy hozza be, hogy van kb 2-3 ismetősöktől egy poszt, a többi meg hírdetés, oldalak amiket követek és egyebek. Van olyan akit nem is látok, pedig ha rámegyek a falára, latom, hohy tök aktívan posztol.
márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl most beléptem és látom, hogy a barátnőm posztolt, de egy napos a posztja már.
márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, könnyű mondani, mert én is hasonló cipőben jártam, mikor gimis voltam, de nem szabad, hogy a neten kapott kedvelések, egyéb reakciók ekkora hatással legyenek rád. Az csak egy szám, ami nem határozza meg az értéked. Az egy csalóka szám.


Főleg, mert a FB algoritmusa nem működik valami jól pár éve; nekem is csak pár ismerőst dob fel, meg tömérdek reklámot, ajánlott tartalmat, az utóbbi kettő nagyon is túlsúlyba került az elsőnek említetthez képest. Pedig amúgy a FB lényege pont, hogy az ismerősök lennének... aztán abból látom a legkevesebbet. Szóval simán lehet, hogy a te ismerőseid sem látják az ottani aktivitásod.

ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!