Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egy adott...

Miért van az, hogy egy adott oldalt 10 ezren kedvelnek facebook-on, még is csak jó, ha 100, aki reagál a posztokra?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kedvelnek egy oldalt, ha utána nem követik és nem kedvelnek egy posztot sem, nem kommentelnek meg hasonló.

Az embert lehangolja, gondolok az adminokra, bár ez leginkább a kisebb oldalaknál kínos, hogy pl 200 kedvelőből, 10, aki reagál bármire is.

A vicces az, hogy olyat is jelez a facebook,hogy hány embert ért el a bejegyzés ugye, erre mondok egy példát.

Bejegyzés elért : 30 embert, ebből kb 2 kedveli :D

és ez nem csak 1-2 posztnál van, hanem a legtöbbnél


Előre is köszönök azoknak,akik ezt megtudják mondani miért van :D



2016. jan. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamikor csak a népszerűsítés a lényeg. Nekem van egy magyar nyelvű oldalam (nem az enyém, de én kezelem) rá kellett dobnom egy 10E Ft-os hirdetést kínára. Rögtön lett az oldalnak sokezer lájkolója. Hogy miért követnek a kínaiak, törökök satöbbi nép olyan oldalakat, amiről azt se tudják micsoda rejtély. Sosem értettem meg. De ha már mások látják, hogy ez az oldal népszerű mert van rajta egy rahedli like, nagyobb eséllyel jönnek ők is, akiket talán tényleg érdekel. Ebből lesz az a 100-as kör, aki követ ténylegesen.
2016. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van pár oldal amit követek. legtöbb esetben elolvasom, megnézem, de nem érzem szükségét likeolni, hozzászólni, hiába érdekel a téma. szerintem nem egy nyomi tinilány az admin hogy teljes letargiába essen a kevés like meg komment miatt.
2016. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy nem esik letargiába, csak azt gondolhatja,hogy felelegesen posztol, mert senkit sem érdekel vagy nem tetszi nekik.
2016. jan. 18. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:

#1


Vagy ál-accountok, vagy pedig minimális összeget kap aki egy kínai/török/hottentotta ember kérésére likeol.


Az ál-accounthoz csak egy gépre és időre van szükséged. Limitig jelölgetsz, pár ismerős garantált. Like-olsz ezt-azt hogy ne legyen üres az üzenőfalad, esetleg havonta 1x kommentelsz egyet valami oldalra. Ezt megcsinálod 40-50 account-al pár nap alatt, és máris van egy pár tucat hiteles account-od.


A fizetéses dolog pedig egyértelmű: Keresel olyan embereket akik hajlandóak pár másodpercet szánni egy gombnyomásra minimális összegért. Attól függően hogy hány oldalt kell "parancsra" likeolnia egy illetően elég szép pénzt lehet ezzel keresni, a fejlődő/szegény országokhoz képest. Te és még 15-20 ember felrak egy 10ks hírdetést, a kínai hirdető pedig szól az embereinek hogy likeolják az összes hirdető oldalát.

2016. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!