Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem? Barát barátnő...

Hogyan kezeljem? Barát barátnőm nem akar átjönni. Többi lenn

Figyelt kérdés

Barátnőm és barátnőm szülei egyetemi barátok,sokszor jöttek át vendégségbe hozzánk korábban. Most is hívtuk a szülőket és a baránőmet is, erre barátnőm azt mondta,hogy nem akar jönni a szüleivel,mert hogy ez milyen gáz, meg az is milyen,hogy Anyu hoz be nekünk sütit a szobámba, ahol mi ketten

beszélgetünk (kedveskedni akar, meg gondoskodni rólunk + én is szoktam őt kínálni,bekészítek mindenféle ropit, harapnivalót) 24 éves vagyok,még szüleimmel élek,mert tanulok orvosin, nincs annyi bevételem,hogy elköltözzek,ezt tudja ő is. Ő 27 éves, most költözött el a szüleitől. Szoktunk programokat szervezni,kirándulni,néha mozi,közös futás. Megbántva érzem magam és nem értem,hogy miért mondta ezt,meg akkor most amíg nem tudom elköltözni át sem jön sosem?

Mi lehet a baja?

Más barátnőim is átjárnak a barátaikhoz,nem számít nekik,hogy azok a szüleikkel,barátokkal vagy a pasijukkal élnek.


ápr. 1. 07:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Barátnőm szülei és az én szüleim egyetemi barátok, ezt félreérthetően írtam le.
ápr. 1. 07:41
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább kifogás a részéről, ha azt írnád, hogy kamaszok vagytok, akkor azt mondanám, hogy ja így világos, de felnőttént... Ráadásul, ha 2 évig nem zavarta az édesanyád, akkor miért most... de meg lehet érteni.


Attól, hogy a szülők barátok és az összejárásokra viszik a gyerekeket, nem fogják a gyerekek is automatikusan imádni ezeket a programokat.

ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
*Ráadásul, ha 27 évig nem zavarta
ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szüleink is barátok és mi is barátok vagyunk,ezért nem értem,mi a baj,ráadásul ismerjük egymást születésem óta.
ápr. 1. 08:04
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ennél világosabban nem lehet elmondani, ahogy tette. Orvostanhallatóként nem kellene funkcionális analfabétát játszani. Nem tinilány már, aki gardedámok felügyelete mellett akar csajoskodni.

Hívd át amikor nincsenek szülői dzsemborik, vagy nincs is otthon senki, vagy ajánld fel, hogy te látogatod meg, esetleg lakáson kívüli programot szerveztek. Ezen megsértődni max. 12 évesen lehetne.

ápr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szoktunk a szüleink nélkül is találkozni. Anyu nem "zavar" minket, mindig kopog, mielőtt bejön, amúgyis lehet hallani,amikor feljön a lépcsőn, őszintén érdeklődik a barátnőm iránt, de nem tolakodó,nem faggatja, csak néha hoz sütit nekünk is, meg a szülőknek is.
ápr. 1. 08:17
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, a barátnőd elmondta, a az ötös is leírta, most vagy unatkozol és trollkodsz vagy nem vagy 24 éves.
ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy is miért nem lehet csak azt mondani, hogy oké, elmentek együrtt sétalni, beültök valahova, miért csak és kizárólag nad KELL találkozni, miért ragaszkodsz ehhez?
ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Gardedám? Beszélgetni szoktunk,filmet nézni, néha,ha van kedv, koktélozni. Ő magához ritkán hív. Szokott nálunk lenni úgy,hogy nincsenek itthon Anyuék. Ja,és én a felső szinten vagyok,Anyuék,meg amikor a szülei itt vannak,akkor ők a lenti szinten.
ápr. 1. 08:39
 10/18 A kérdező kommentje:
Ismétlen,szoktunk csak mi,lányok találkozni,mozi,kirándulás, buli, iszogazás,mint ahogy más barátnők is teszik,nem csak nálunk találkozunk a szüleink jelenlétében,szóval nem ragaszkodom ehhez.
ápr. 1. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!