Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki ha soha nem járok ki még...

Ciki ha soha nem járok ki még barátokkal iskolaszüneti napokon?

Figyelt kérdés

Azért nem kérdezem meg őket mert úgy gondolom furcsálnák meg én is furcsálnám, annak ellenére hogy tényleg jó barátaim az iskolán belül.

Egy gimnazista fiú



ápr. 1. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hova ki?
ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem, mit jelent a kijarni, sot, miert meg? Ird le pontosan.
ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bárhova. Belváros, túra, mozi, meki, ilyesmi
ápr. 1. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Off : Csavarog, haverkodik, kószál, sétálgat, szavakat tudom javasolni. Nem kell az angolt tükörbe visszamagyarítani.

On.: Ez nem kötelező, de ha akarsz ilyen programot,kezdeményezheted te is, hívj valakit magaddal.

ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1,2 Egyre többször használják ma a fiatalok az angol "going out" kifejezés tükörfordítását, teljesen helytelen módon...
ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Jó tudni. Nem érzem magam öregnek, de én "kimenni" a kertbe, az utcára, vagy vécére szoktam. Meg az iskolákat is "kijártam". Magamtól erre az "eljárni" szót használtam volna. Esetleg találkozni.


Olyat már hallottam, hogy "megyek fel" szórakozni, "naoszt voltál fönn szombaton?" és hasonló borzalmak. Ezeknél azért sokkal érthetőbb a kijárni. :)

ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha te is furcsállnáld meg ők is (szerinted) akkor lehet nem is olyan "jó barátaid"ahogy írtad, max csak haverok, vagy ismerősök ami között vannak különbségek. ugyanis ha ténlyeg jó barátaid lennének nem éreznéd cikinek meg kérdezni, hogy "hétvégén mit csináltok?" megvárod a választ és ha semmi dolguk fel dobhatnád a labdát hogy elmehetnétek bandázni lógni valamerre. nincs ebben semmi. mindenkik így csinálják...
ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!