Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul tettem hogy felelsz v...

Rosszul tettem hogy felelsz v merszben mertem?

Figyelt kérdés
negyen haverok fvm-tunk, es rajtam volt a sor, mertem. A frladat igy allt: egyél meg 5 p-en belul egy rettento rossz izu, de nagyon jo kajat(itt meg nem ertettrm mirol volt szo) aztan haver elovett a hutobol egy pohar joghurtot amibe azt mondta valami konyhai fuszer volt keverve(a nevet nem mondta, azt .ondta pont ez a lenyege), elkezdtem enni hat az ize elegge..intenziv fuszeres volt, 4p alatt benyomtam. ez kb ma 10 korul lehetett viszont most ugy erzem valami nem okes..szedulok, olyan mintha lebegnek, tulgondolom furcsa modon a dolgokat es furcsa osszefuggeseket talalok a gondolataimban es mintha enyhe hallucinacioim is lennenek, ez mar 1 oraja tarto erzes es egyre eroteljesebb. Jo erzrs de nem ertem mi ez es miert tortenik de tuti hohy amiatt a fuszeres joghurt miatt. Irtam neki mi ez, de csak mosolygos emojit irt es titpkzatosan irta hogy fejtsem meg. Kicsit para de nahyon jo erzes..ezt a kerdest is nehez volt normalisan leirnpm
ápr. 9. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már rég kijött volna rajtad, ha valamit belekevert volna, nem most este.
ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Ha szerecsendio volt, lehet baj.
ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ja bocs, kamu... Random kedd reggel felelsz vagy merszeztek? Az iskolaban?
ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 utanaolvastam, es akkor ez szerecsendio volt, amiket olvastam megegyezik kb azzal amit erzek. Es az eros illat, iz is szoval akkor valszeg ez volt. Szerintem tolni fogom ezt, nagyon jo cucc .


#3, ki mondtr h iskolasok vagyunkxd? mindannyian huszonevesrk vagyunk

ápr. 9. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Felelsz vagy merszeztek, felnőtt emberként? Ha nem lenne kamju, borzasztó szánalmasak lennétek.
ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Ja 4 huszoneves srac felelsz vagy merszezik kedd delelott, sokkal hihetobb :D


Azert ne szokj ra a cuccra, mivel nagy mennyiseg kell a hallucinogen hatashoz es az a mennyiseg mar mas egeszsegugyi gondokat okozhat. Igyal sok vizet.

ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ez kamu. Ha reggel 10-kor etted, este 9-re nem lesz tőle semmi problémád, még hasmenésed sem! Bárminemű hatóanyag, étkezési hozzávaló hamar lebomlik, amit estére éreztél, az vagy másnak a hatása, vagy bebeszélted magadnak, vagy kamu és dél előtt már érezted volna...

A helyesírás már más fogalom... 😂

ápr. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne, holnap már teríteni fogod a suli mellett a szerecsendiót... 😅
ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!