Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha hirtelen felindulásból...

Ha hirtelen felindulásból kiprovokálja belőlem a barátom azt, hogy leszidjam, de előtte ő bántott meg rengetegszer az normális? Letiltsam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki többször magamra hagyott, ignorált, nem írt vissza, arra se, hogy BUÉK, másokkal ismerkedik, barátkozik, főleg akkor mikor beszéltem vele.

Amikor elmondom mi a baj, hogy őszintén beszéljünk, olyan apró dologba köt bele és a valós problémára nem reflektál. Tegnap ezt történt, csúnyakat írtam neki, nem bírtam, annyi sérelmet okozott nekem, hogy nem bírtam. (Jelzők: idióta, nyomorék, gci stb)

Tegnap este megbeszéltük, megígérte, hogy itt lesz velem, és kedvel, és bevallotta, hogy hibázott


Ma reggel felkeléskor rögtön azt írta, hogy nem mehet minden úgy mint régen, a tegnapi miatt.


Ez azért igazságtalan, mert én vettem, adtam neki csomó mindent, szeretem, ragaszkodom hozzá, mindig segiteni próbáltam ha rosszul volt lelkileg, nála gyakori, és ezt kapom. 🥲



ápr. 16. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Le kell tiltani, ő tönkretesz téged.
Megtudjátok beszélni, nem kell tiltani.
9 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindketten fiúk vagyunk.
ápr. 16. 12:19
 2/7 A kérdező kommentje:
Bevallom, helytelen ahogy reagáltam, és ezt neki is elmondtam. Ő is mondta hogy helytelen ahogy ő szokott, de nem tesz semmi érdemi lépést. És ja, egyáltalán nem bízok benne. Ő bennem se azt mondja, mégis jó vagyok ha lelki szemetesladanak használ
ápr. 16. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barát... Ez csak kihasznál téged. Tiltsd le.
ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Tegnap is megkérdezted, akkor is leírták neked, hogy hagyd a fenébe ezt az embert, mert csak kikészít, leszívja a mentális energiádat.

Olyan emberek társaságát keresd, akivel kölcsönösen segítitek és támogatjátok egymást.

ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
irasodbol latszik hogy pont neked van szukseged a szeretetre torodesre. Hagyd ezt a gyereket ott a francba es talalj olyat akinek fontos vagy es nem egy babunak kezel
ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mert ezt még fokozni fogja, azt akarja hogy kiakadj rá, és utána ezzel zsaroljon. Akaszd ki te is valamivel, aztán tiltsd le, megérdemli. Tükörtartás.
ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem lehet hogy vonzódsz hozzá?
ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!