Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális ha középiskola...

Az normális ha középiskola végéhez haladva kezd szétesni az általános iskolai baráti társaság?

Figyelt kérdés
Most kezdem az érezni hogy teljesen szétvált a társaság ami több éven keresztül jól ment és élveztük egymást társaságát. Legfőképpen az egyik barát miatt vált el a társaság most aki sajnos drogfüggő lett és már teljesen megváltozott egy szóval annyit mondanék rá hogy buta és egyáltalán nem illik már közénk nem lehet vele érdemi beszélgetést folytatni.(nagyon sokszor próbáltunk segíteni neki de mintha a falhoz beszélnénk nem hallgat senkire) A másik két barát meg ignorál minket a barátnője miatt vagy a másik meg antiszociális lett és teljesen kiszámíthatatlan viselkedése van sokszor kezdem az hinni hogy valami mentális betegsége van mintha egy csomó személyisége lenne. És maradt egy normális barát. Mit tudnék kezdeni? Egyetemhez közel vagyok ott majd új barátokra számíthatok? essek túl ezen a baráti társaságon végleg az egy barát kivételével?

márc. 29. 23:01
 1/4 anonim válasza:
100%

Az én általános sulis baráti társaságom már a 8.-os ballagás után szétesett szóval...

Szerintem majd próbálj meg új barátokat szerezni.

márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha kilépsz egy közegből, előbb utóbb a barátságok is átalakulnak ismerősökké és az új közegben lesznek új barátaid.
márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Én falun nőttem fel, oda jártam ált. suliba, mindenki ismerte a másik családját, tudta, hol lakik, eljártunk egymáshoz, délutánonként együtt bandáztunk, fociztunk csajok, srácok együtt. 8.ballagás után volt, aki már meg sem ismert, 6-an maradtunk szorosabb kötelékben, abból 10. Osztály körül ketten kiváltak, érettségi után egy évvel pedig ez a társaság is megszűnt. Ha talákozunk, akkor köszönünk, pár szót váltunk és ennyi, de még massengeren se beszélünk.
márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem normális, de egészen gyakori. Hacsak nem egy település ugyanazon egyetemének ugyanazon karára mentek, ez majdhogynem szinte mindig így van. Hacsak nem büfészakra mentek, ahol évközben alig vannak zh-k és a félévek végi vizsgaidőszakon kívül nem döglesz meg a tanulásban, akkor van időd, igen.

De jobbára az ember nagyon bele van temetkezve ilyenkor a tanulásba, az sem biztos, hogy minden héten hazajár a szülővárosába, új barátokat szerez az egyetemen, akikkel közösen bulizik, ilyenkor a régebbiek háttérbe szorulnak.

ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!