Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet véget vetni egy...

Hogy lehet véget vetni egy olyan barátságnak, ahol én nagyon kötődök hozzá, de ő kijelentette, hogy már nem kötődik hozzám?

Figyelt kérdés

Ez a barát folyamatosan kihasznált, és csak akkor kellettem ha segítségre volt szüksége. Többször ignorált, lábtörlőnek kezelt.

Én nem akarok többet beszélni, de valamiért még mindig fennakarom tartani, lehet azért mert rajta kívül nincs más személyes kapcsolatom.



ápr. 18. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

talán van itt némi traumás kötődés, ó de ismerős...

Kikopik majd, ha tanulsz erről és persze önmagadról.

Szuper felismerés, hogy nem akarsz már vele beszélni.

Legjobb teljesen ignorálni, tiltani, nem reagálni.

Személyes találkozásnál simán, érzelemmentesen, röviden válaszolni, ha kell. Semmibe bele nem menni, ami folytatáshoz vezet vagy ami felkavar, visszarendez.

De ismétlem, sok önismereti munkára lenne szükség. Fáj, de megéri.

ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú pszichoterápiás folyamattal.

Még mindig. Ezerszer kérdezted már, láthatod, hogy nagy a baj. Nálad. És nem érted meg.

ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
Tudod van olyan, hogy valakinek mindent elnézünk míg másoknak a legkisebb sértést sem engedjük meg. Ezt én is tapasztaltam! De a Biblia egy furcsa tanácsot ad, szeresd ellenségedet. Ezt aztán még nehezebb megtenni. Tanulni kell! Viszont megéri, mert nagy jutalma lesz. 37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."
ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!