Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok! Férfi nő barátságban...

Csajok! Férfi nő barátságban hogy lehet értelmezni ezt a kijelentést? Ezt ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Én nő barátom felhívott beszélgettünk, és a végén mondta hogy a napokban találkozhatnánk is személyesen beszélgetni, meg hogy legalább akkor látna is engem. Ezt mire véljem hogy látni akar? Pár napja is talákoztunk, akkor is látott. Ha én valakit látni is szeretnék, nem csak a hangját hallani, akkor felé én többet érzek! Nem jól gondolom?
ápr. 17. 06:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
Szeretne dugni veled. Csak úgy barátságból.
ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Én pl utálok telefonon kapcsolatot tartani. Mindenkivel inkább személyesen. Nincs mögötte több
ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Vizualis tipus. Nincs tobb baratsagnal.
ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy. Ez egy nagyon gyakori, átlagos mondás, semmi többet nem jelent. Se dugásvágyat, se többet akarást.


Viszont te kérdező többet akarsz a csajtól, pedig barátok vagytok. Ezt szerintem zárd rövidre, mondd meg neki, hogy mi van. Vissza fog utasítani és le lehet zárni a dolgot. Az ilyen helyzetek is szülik a rengeteg nőgyűlöletet, mert nem vagytok képesek látni azt, hogy a barátság az barátság és belelovalljátok magatokat a dologba, aztán amikor pofára estek, akkor természetesen a nő lesz a büdös k.rva, aki csak kihasznált titeket. Pedig dehogy. Ha egy csávó barátodnak vallanál szerelmet, róla nem gondolnád ezt, miután elküldött a francba, igaz?

ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Senki nem lát bele a másik fejébe, ha többet akar tőled úgy is észre fogod venni.
ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy sima közhely. Az emnerek úgy kedvességbol be yzokta vágni
ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%

Ezt úgy nevezik, kenyérmorzsaszórás...

Ez is egy morzsa. Reményt kelt benned, aztán majd szépen pofára ejt a végén, mikor már teljesen odavagy érte.

Tipik nárci tempó.


Emberek, ha barátság van férfi és nő között, akkor a nő nem flörtölget meg nem húzza el a másik előtt a mézesmadzagot!

ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
Az attól függ, hogy eddig rendszeresen hogy kommunikáltatok...
ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Ha tényleg csak barátok vagytok, akkor semmit sem jelent.

Még a mai világban is sokaknak az igazi kapcsolat a személyes kapcsolat, nem az online és nem a telefonálgatás.

Én is szívesebben beszélgetek a barátaimmal, barátnőimmel személyesen.

ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
#7 Dehát a csaj nem is flörtölgetett. Amit írt, az egy teljesen általános kijelentés, mindenki mondja mindenkinek nemtől, kortól függetlenül. Az az a hülye, aki ezt flörtölésnek hiszi.
ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!