Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manipulatív személy?Úgy...

Manipulatív személy?Úgy ugorjak ahogy màs füttyent?

Figyelt kérdés
Az egyik nevezzük így baràtnőm megsértődött.Hívott ma reggel hogy holnap menjunk el egy szafari parkba.Mondtam holnap csak 15h érek rà mennem kell fodràszhoz mert mar semmire se hasonlit a hajam,festetni is akarom.Irja mondjam le a fodrasznot.Nem mondtam le.Nem olyan konnyu idopontot kapni hozza meg egy hete mar lebeszeltem.Vasarnap utra megyek szeretnem elotte ezt elintezni.Mondtam az illető személynek ha tudom ezt a programot egy hettel elobb akkor tudok maskent tervezni.Jott azzal akkor latszik mi a prioritas szamomra meg van ezer fodraszno a varosba es ezt nem lehet elintezni.Meg hanyszor terveztunk programot es nem jott ossze.Igen,de nem mondta ki miatt nem jott ossze jobban...miatta.Meg ő kulfoldon dolgozik es o ebben a helyzetben lemondana a frizernot.Biztos vagyok benne hogy nem mondana le mert volt hogy egy kavezast se lehetett megbeszelni pedig itt volt.Egyebkent meg o minden ket hetben jon haza ket hetre ujabban, meg azelott is sokat volt itthon valami nagyon rugalmas munkaideje van.Mert mikor ott van Ausztriaban latom ott is van szepen szabadideje.Nem annyira vagyunk kozeliek de nekem kozeli baratok se kernek ilyet hogy mondjak le valamit miattuk.Miért tenném meg ha értem se tenne meg senki? Eszembe se jutna ilyet kerni.Ha valaki nem er ra majd kiegyezunk egy masik napba,idopontba aki akar talalkozni megoldja. Egyebkent nem mondtam hogy nem erek ra.Azt mondtam 15h raerek.Ha velem,az en szemelyem miatt akart volna talalkozni elmehettunk volna a kozeli varosba ebedelni,setalni a toparton.Ezek szerint a programhoz kotodott.A szafari parkba is ellehet menni maskor is.Eleg nagy agymosast levagott eleg hosszadalmasan.
ápr. 25. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt az embert, és tartsd magad távol tőle a saját érdekedben.
ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg csalódtam nagyot baràtban az őszben.Azóta megtanultam jobban kiàllni magamért.A prioritàs en vagyok sajat magam szamara.Elozekeny vagyok azokkal akik velem is azok.Baratot csak proba aran.Nem fog tobbet senki megforgatni.Nem fogom magam kiszolgaltatott helyzetbe hozni tobbet senki miatt sem.Amiota onismerettel foglalkozom eszrevettem hullanak el mellolem az emberek🙂
ápr. 25. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 A környezetednek tisztulnia kell, hogy az tiszták megtudjanak érkezni. Mocskos helyre nem fog belépni tiszta ember.
ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3- nagyon jo gondolat.Csak igy vegul nem tudom hanyan fognak maradni.Bar jobb a keves mint mindenféle emberrel megtolteni az eletunket.
ápr. 25. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 Ha az ilyenekből egy sem marad, akkor is csak nyersz.
ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz...csak nehez az atmeneti allapot.De jobb eszrevenni mindenkinek a valos arcat.Vele kapcsolatban is valamit nem lattam jol.
ápr. 25. 16:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!