Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljunk, ha egy baráti...

Mit csináljunk, ha egy baráti társaságban az egyik személy idegsítővé vált többünk számára?

Figyelt kérdés
Neki mi vagyunk az egyetlen barátai, ezért nem akarjuk megbántani, valamint ebből kifolyólag nagyon keresi a társaságunkat. Nekünk többieknek már teherré vált a jelenléte, minden eseményen ott van, ha nem hívjuk valahogy meghívatja magát. Teljesen más témák és dolgok érdeklik, mint minket többieket, nem lehet vele semmiről beszélgetni, idegesítő.

ápr. 25. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, engem nem zavarna, ha valaki csak ül mellettünk, mert őt nem érdeklik azok a dolgok, amik minket. Ez egyedül őt zavarhatná, de ő eszerint ragaszkodik a ti társaságotokhoz.
ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De amikor megszólal akkor valami hatalmas hülyeséget mond mindig, vagy ha vicceset mondunk elismétli azt, amit mondunk mintha ő találta volna ki. Ha nem ért valamit, nem mondja el, hanem úgy csinál mintha értené, aztán ha belekérdezünk, sül a képe...
ápr. 25. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
És ezt most miért nem vele beszéled meg, miért nekünk írod? Nem tudjátok tisztességesen megmondani neki, hogy "bocs, de zavar a jelenléted, nem akarjuk tovább a társaságod"?
ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy focicsapatban játszunk már régóta (10 éve), így ez nem opció.
ápr. 25. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Megbantas nelkul nem megy. Vagy sunnyogva kell nelkule szervezni, es hatha kikopik, vagy olyannak venni a jelenletet, mint egy termeszeti jelenseget, ami van.

Ertem en, hogy az emberiesseg miatt nem akartok oszinten fellepni, mert igy ez gyakorlatilag egy eletre szolo sokk lenne neki. Hiszen nem egy darab ember, hanem egy kozosseg utasitja el a puszta jelenletet.

Csak kisebb sertodesekkel lenne szabad ereztetni, hogy nem tetszik, amit csinal, de attol meg tapadna esetleg.

ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 padláslover69 válasza:

halljátok nekem nagyon okos, értelmes srácoknak, tűntök, - szépen, szofisztikáltan, úgymond: "diplomatikusan", ahogy azt a bizonyos művelt angol mondja, üljetek le egy pár (mondjuk 10) üveg pezsgő társáságában vele konzultálni, és diskuráljátok meg, másként szólva egyezzetek meg abban, hogy merre is van az az ismét csak bizonyos arra, egy szó, mint száz: jussatok dűlőre vele az adott, teszem azt, feltett kérdésben, tehát

játszatok nyílt lapokkal, ahogyan is azt szokták volt mondani, ez fel

fogja oldani a köztetek, bár inkább csak ti oldalatokon létező, feszültséget.

Meg aztán Mátyás és társai. Perchance



vagy nem tom.

ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!