Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire vagytok nyitottak ha...

Mennyire vagytok nyitottak ha online barátkoztok?(Bővebben lent)Én vagyok túlzárkozot vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy online barátom és kb van köztünk olyan 10 év korkülönbség de most nem ezen van a lényeg.Szóval többször már kiakadt azon hogy nem mondom el h pontosan hol lakok.Illetve nem kuldtem neki a családtagjaimról képet és ezen is kivolt akadva.Rádásul pár családtagomról látott képet mert megkereste őket a neten.A nevemet tudja es azt is h hova jarok suliba de ezeket is így megbántam utolag hogy elmondtam neki.De o meg mindig kivan akadva h nem mondom el a tobbi szemelyes dolgot magamrol.Szerintetek en vagyok rulzarkozott vagy ti ha online baratkoztok ti mennyi infot mondtok el magatokrol?Es ilyen szemelyes infokat is megosztottok vagy nem?Egyébként 1 éve beszélünk ha ez számít.

ápr. 28. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Te iskolába jársz, ő 10 évvel idősebb. Nem tudom hány éves vagy, de nekem ez elég meredeknek tűnik. Főleg hogy nyomoz utánad, érdekli hol laksz, hogy néznek ki a családtagjaid. Nekem az egész "baráti kapcsolat" elég grooming gyanús. Egyébként szerintem egy online barátnak semmi köze ahhoz hogy hol laksz, akkor sem ha nem ilyen hatalmas a korkülönbség. Én netes ismerősömmel két hete találkoztam először, úgy, hogy nagyjából 5 éve beszélgetünk online. Szerintem nagyon jól teszed hogy nem osztasz meg vele személyes dolgokat. Nem fogok hazudni, ha valaki ennyire rá lenne fixálódva a lakhelyemre, abban a pillanatban nyomnám a tiltást rá.
ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem tiltsd le, ez nem normális dolog,miért érdekli hol laksz.


Te hány éves vagy?

ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16
ápr. 28. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy megmond,hogy hol laksz semmit...inkább töröld le és tiltsd le
ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd, veszélyes.
máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!