Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Családodon kívül kikkel és...

Családodon kívül kikkel és hányszor találkozol?

Figyelt kérdés
családod akikkel együtt élsz (szüleid vagy gyerekeid) rajtuk kívül kikkel találkozol pl. naponta,hetente,havonta,félévente vagy évente,többévente stb. és van olyan akivel sűrűbben,vagy ritkábban taliznál?
ápr. 28. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátaimmal hetente, de naponta beszélünk. Unokatesóimmal havonta, de hetente beszelünk, vagy akár naponta. Nővéremmel és a gyerekeikkel kéthetente talizunk kb. Szüleimmel is nagyjából havi 2x találkozok.
ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
Párommal élek, rajta kívül a sporttársaimmal találkozom heti 1-4 alkalommal, a munkatársaimmal havonta 1x, a legjobb barátommal szintén 1-2 havonta mióta elköltözött, előtte kb. hetente találkoztunk. A szüleimmel kb. évente 3x. Kb. ennyi, a többi rendszeres találkozásom az ilyen orvos meg hasonlók.
ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ezeknek a kérdéseknek mi az értelme, de most komolyan? Ennyire unatkoznak az emberek manapság?
ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már semmit nem lehet kérdezni,egy normális kérdésre is jön egy idegbeteg.ezek szerint baj van az életeddel talán nem beszél veled senki hármas? csak érdekel mások emberi kapcsolatai hogyan változtak.
ápr. 28. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:

A párommal élek.


Szüleimmel egyáltalán nem beszélek. Testvéreimmel ritkán, évente párszor.


Haverokkal kb havonta egyszer, kétszer.



A legjobb barátnőm messze lakik 3 éve nem láttam, de havonta párszor beszélünk. Mikor hogy.



Munkatársakkal heti ötször.

ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szüleimmel, a tesómmal, valamint a munkahelyemen a munkatársaim egy részével, azon kívűl senkivel sem találkozom, mert nem igazán lenne kivel.
ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyen találkozok még emberekkel, de érdektelenek számomra, így minimális az interakció. Más sincsen. Én így egyetemista koromban próbálkoztam még barátkozással utoljára, de nem jött össze ott sem, úgyhogy én ott igazándiból fel is adtam. Nyilván azóta meg tényleg soookkal kevesebb új emberrel találkozom felnőttként. Szóval úgy vagyok vele, hogy ha valakivel megvan az összeillés, meg tudod, jön ez az éezés, mintha már régről ismernétek egymást, és olyan jó beszélgetni, akkor abba biztos több energiát fogok belefektetni. De az ilyenekhez nekem már nincs erőm, hogy kinek szarta szőnyegre a kutyája, meg mit főz holnap vacsira, vagy hogy az unokatestvérét eljegyezték. Nem, nem vagyok kíváncsi ezekre, és nem akarok ilyenekről beszélni.
ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a munkatársakat nem vesszük ide, akikkel heti 3-4 alkalommal találkozom a munkahelyen, akkor az unokatesóim sorolhatók ide, az apai ágról. Velük úgy 3-4 havonta sikerül csak, de közben neten beszélünk elvétve. A fontosabbakat mindig megírjuk egymásnak.

Valamint még van egy nagyon közeli barátnőm, akivel nagyjából havonta töltünk együtt egy délutánt. Van még pár távolabbi barátom, de velük eléggé összevissza sikerülnek csak a találkák.

ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

apámmal soha


anyámmal hetente 2x


tesómmal kb. 5 évente


kollégákkal heti 2x


fodrászommal 3 hetente


masszőrömmel hetente


szomszédokkal naponta


3 állandó pénztárossal/eladóval az Aldiban hetente


2 eladóval a szerencsejáték/dohányboltban 2 hetente


2 barátom van velük 1-2-3 hetente


Mikulással évente 1x.

ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Prostikon kívül senkivel
ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!