Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van akinél már eltűntek a...

Van akinél már eltűntek a régi,vagy gyerekkori barátok,senki nem maradt?

Figyelt kérdés
főleg harminc felé már nehéz ismerkedni,meg nincs ott a közös múlt,mint a középsulis barátokkal vagy akár általánosból. van akinél teljesen lemorzsolódtak vagy találkozol még valakivel aki régről ismer téged? ( pl.testvér is)nekem utóbbi egy két évben ritkult,végül megszűntek. tényleg nem rajtam múlt. mesélnél hány éves vagy mióta ismerted őket? és hogyan szűnt meg ęs mi okból? és van hiányérzeted?
máj. 1. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9

De barátkozni azt szoktál?

máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11


Próbálok, habár egyedül kevesebb helyre járok el mint ahová társasággal megy el az ember.

És rokonok sem opció.

máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Ez ismerős helyzet.

#11

máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


Előre mondom, hogy ez csak saját tapasztalat, nem általánosítok!


De azt veszem észre, hogy az a korosztály mondjuk akik végeztek a tanulmányaikkal teszem fősuli, egyetem vagy érettségi pár plusz vizsga....és elkezdenek dolgozni....


Szóval ez legyen olyan 22-24 év mikor elkezdenek egy fixebb életet...


Szóval úgy 22-30-32 éves korig ha nem sikerül találniuk egy stabilabb kapcsolatot, után egyre jobban csökken ennek a lehetősége. ---> és itt jön az a lista amit felsoroltam....és itt jön az, hogy kinek kik maradtak.

Minél több maradt annál könnyebb.


Rengetegen szakítanak folyamatosan akár 50 éves korukig is, de ezek az emberek akik társaság hiányától is szenvednek, lehet, hogy soha nem találkoznak.


hát ez van

máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Igen ez valahogy így van.

#13

máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem már 18 évesen is nehéz volt. Mindenkinek volt barátnője, és azzal foglalkozott, nem kellett neki barát.

A legtöbb ember 18 éves kora alatt, vagy inkább 14 alatt kiélte a barátkozási szükségletét, többé nem kell neki.

Akinek meg nem volt ebben a korban, örökké vágyni fog rá.

máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!