Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bűnös az-az...

Szerintetek bűnös az-az ember, aki tárgyként kihasználja a barátját, aki egy sérült mentálisan beteg ember, és nincs senkije?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a BTK szerint, de egy szeretre hiányos embert kihasználja, eldobálja magától, közben ha baj van kér tőle segítséget.

máj. 3. 02:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen, az.

Kihasználja a másikat, majd mikor már nem hasznos számára az illető, eldobja, aztán újra előrántja (ha a másik ezt hagyja), amikor újból szüksége van rá. Az emberi kapcsolatok nem így működnek! Azok kölcsönösek, tiszteleten alapulnak (egyebek mellett).

máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11 kommentjét azzal egészíteném ki, hogy ehhez mindkét fél szükséges! Tehát csak azt lehet kihasználni, aki hagyja... értem, hogy a kérdező mentálisan sérült beteg (kodependens?), de akkor dolgoznia kell magán, akár pszichológussal, hogy a saját hatáskörét maximalizálja!
máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, milyen mentális betegsége van az illetőnek?

Amúgy szerintem undorító. Egy mentálisan sérült embert a legkönnyebb kihasználni, főleg, ha szerelmes.

Az ilyen emberek sem százasok teljesen szerintem.

máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13 A kerdezo egy betegesen kotodesfuggo (kodependens) szemely, ez a korabbi, elozo napokban itt kiirt kerdeseibol kiderult...
máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
13 nem írtam ki egyetlen más kérdés sem. Elég szomorú, hogy apud nem úgy védekezett, hogy anyudat hosszába kettévágta volna, és közé élvezett volna el.
máj. 6. 01:30
 16/20 anonim ***** válasza:

Szomoru, hogy csak ocsmany szemelyeskedesre futott toled kerdezo, miutan tevedtem... de ezert mar nem fogok bocsanatot kerni toled, mert a reakcioddal igazoltad az elmebetegsegedet.

Es #13. kerdesere meg mindig nem valaazoltal!

máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja es raadasul diszkalkulias vagy hallucinalo skizo is vagy, mert en a 14. vagyok, nem a 13. Vagy most kinek szantad a kedveskedest?
máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17, honnan tudsz ilyen szakszavakat? Anyukád ebben szenvedett? Sajnálom. Remélem már nem él.
máj. 7. 12:10
 19/20 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy szakmabeli vagyok, nem pedig magadfajta sotet laikus...
máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szakmabeli? 😂
máj. 7. 15:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!