Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megromolhat a barátság,ha...

Megromolhat a barátság,ha kiderül,hogy randizgatok egy jóbaratom nevelt lányával?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom kb. 10-11 éve összejött egy nővel akinek volt már egy lánya másvalakitől.

Azóta is együtt vannak meg is házasodtak,a lány felvette a nevelőapja nevét

( barátom nevét) is.


Az a lány most már 21 éves egyetemista, én pedig 37 vagyok,már egy ideje titokban beszélgettünk facen, már kétszer találkoztunk is.


Holnap át jön hozzám közös főzésre.



máj. 24. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Simán. Ha én lennék a barátod, úgy érezném, elárultál. Nem tudom miért :) Talán a titkolózás miatt.

Minél előbb avassátok be őket, hogy közös programjaitok vannak, úgy elfogadható. Legfeljebb nem tetszik nekik, de ez meg az ő dolguk. Valószínűleg a korkülönbség miatt is lázadni fognak. De felnőttek vagytok, majd eldöntitek, mit csináltok.

máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden további nélkül..
máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésed az, megromolhat-e.

Nos, mivel mindenféle ember van a világon, nyilván akad olyan ember, akivel emiatt megromlana a barátságod.

De nem szükségszerű.

Az reálisabb forgatókönyv, hogy anyuka kiakad rád, amiért 16 évvel idősebb férfiként rámásztál a lányára, a párja pedig (vagyis a barátod) vele való szolidaritás miatt távolodik el tőled.

Szóval reális, hogy eltávolodtok egymástól, de leginkább amiatt, hogy a lány anyja ki lesz bukva.


Miért nem korban hozzád illő nőket fűzögetsz a facén?

máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg az életkorotok miatt bukik a mutatvány. Nagyon erős összhang kell ahhoz a leendő barátnőddel, hogy bírjátok a külső nyomást.

Sajnálom!

Szerintem a szimpátia életkortól független egyébként...

máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!