Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire csúnya dolog...

Ez mennyire csúnya dolog kolléganővel szemben? Megromolhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem elegem van a folyamatos pletykákból, munkahelyi kibeszélésekből. Van egy kolléganőm aki mindenkit kibeszél, csúnya szája van, szar keverő. Úgy gondoltam, az alábbit fogom tenni: ha legközelebb kibeszél valakit, megkérem rá, hogy vegyen elő egy tollat, és egy papírt, mert fontos telefonszámot kell leírnia nekem, és, hogy ne hibázzak megkérem írja ő nekem le (biztos lefogja) . Elkezdem neki diktálni annak az embernek a telefonszámát akit épp kibeszél akkor. Majd megkérem, hogy "na most hívd fel, és neki mondd el a problémádat, hiszen felnőtt ember vagy". Szerintetek ki fog akadni, vagy veszi a lapot, és befejezi a kibeszélést?
márc. 28. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezek nem veszik a lapot, és addig keveri a szart amíg kitúr az állásodból.
márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tud kitúrni, innen szinte felmondani sem lehet annyira kevesen vagyunk.
márc. 28. 08:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már bohóckodás, nem fogod megváltoztatni a természetét. Viszont nyílván megsértődne azon hogy szórakozol vele és akkor máris nem azon lenne a hangsúly hogy ő a szarkeverő, hanem azon hogy meg akartad alázni. Szóval ha valamit tudtára akarsz adni, akkor ne ilyen módon.
márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2

Ha tényleg szarkeverő, hidd el el tudja érni hogy vagy kirúgjanak, vagy te mondj fel.

márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen de itt ezen a ponton azt is hozzá kellene tennie a történethez, hogyiért csináltam ezt. Nem fogja azt mondani, hogy "hát épp Jucikát akartam kibeszélni amikor elővetetett velem egy tollat meg egy papírt és megkért, hogy hívjam fel"

De igazatok van ezért is tettem fel a kérdést, hogy külső szemmel milyen ötlet (hisz én most nem tudok reálisan gondolkodni mert totál kinyír a sok rosszindulat ami a női munkatársaim között zajlik). Szóval lehet jobb megoldás lesz az, ha egyszerűen ott hagyom amikor elkezdi a mondókáját? Vagy hogy adjam tudtára, hogy NE velem akarja kibeszélni a többieket?

márc. 28. 08:43
 6/12 A kérdező kommentje:
*hogy miért
márc. 28. 08:43
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Pas vagy vagy csaj? Mennyi idősek vagytok?
márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem csúnya dolog, csak értelmetlen.
márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne csúnya és megérdemelné, de az a baj, hogy valószínűleg rád szállna ezután és elkezdené a többieket ellened fordítani. Még én se jöttem rá, mit lehetne csinálni az ilyenekkel anélkül, hogy megüssem a bokám, de ugyanakkor ne is kelljen benyalnom nekik :/
márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ötletes hozzáállás, csak egy gond van:

Ha kiadod más telószámát, amit az adott illető nem engedett meg, vagy a xarkeverő addig nem tudott/tudhatott, akkor te szívsz...:(.

márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!